Vůbec ne-Vánoční event

25. prosince 2016 v 17:26 | Enwy |  Soutěže
Související obrázek

Yosh, yosh!
I já přeji pěkné svátky! V Americe se svátky slavili až dnes večer, proto si nemůžete stěžovat, že jsem se opozdila. Takže, jelikož se Drobek trochu překec a zapomněl na to, že Vánoce mají být hodně štědré (a to hodně hodně, jelikož ponožek není nikdy dost), tak Vám tu přináším Vánoční event!
Jako první Vám bych ale chtěla poděkovat, Vám, všem nynějším hráčům za věrnost tomuto blogu. Ti, kteří jsou tu již delší dobu, těm mnohokrát děkuji za Váš čas a energii, kterou jste do tohoto světa přinesli. Doufám, že tomu bude i tak nadále. Jste to, co koluje tomuto blogu v žilách a doufám, že Vás tento svět jen tak neomrzí. Novým příchozím přeji hodně štěstí do budoucna a taktéž doufám, že se Vám tu bude líbit. Ať už je to tak či tak, my admini (a myslím, že budu mluvit za všechny) jsme tu vždy pro Vás, v dobrém i zlém *le připadá si jak na svatbě* a budeme Vás tu doprovázet.

To vše k mé... ehm, řeči. *tsundere uhnutí pohledem*
Tak a teď k hlavnímu oznámení v tomto článku. Jak jsem už zmiňovala, Vánoce mají být štědré a my jsme se taktéž rozhodli dát Vám dárečky (páč Arceus je taky takový Ježíšek). Každý z Vás má šanci dostat unikátního pokémona dle volby (podmínky poté níže). Pokémon bude překvapením, ovšem, má to háček. Nic není zadarmo a abyste pokémona dostali... no, bude zapotřebí malinká služba. Nikdo z nás ale není stejný, na stejné věci nadaný a tak proto jsou tu tři způsoby, které můžete zvolit k dosažení cíle. Každý člen si může zvolit jen jeden způsob a ten vykonat.

1. I WILL DRAW 'EM ALL

Název napovídá, ano, bude se malovat! Myslím, každý už v ruce držel tužku a papír hádám máte taky všichni (v horším případě použijte stěny v jeskyních, hliněné tabulky a tak podobně). No, a o co půjde: Nakreslete jakýkoliv Vánoční obrázek, který je spojený s Pokémoním světem. Co to bude nechám na Vás, fantazie meze nemá. Příkladem jsou třeba pokémoni s roztomilým vánočním oblečkem, stromeček nebo si nakreslete svůj tým, jak slaví Vánoce. Nezapomeňte se někde podepsat (samozřejmě Vaším herním nickem), ať víme, že jste ten obrázek někde nešlohli (ale my myslíme, že by to nikdo z vás neudělal, že?), při nejlepším přihoďte xichtík (dělám si srandu, ten podpis stačí). Povoleny jsou i digitální obrázky. (U nich ale prosím: Vážně kreslit a ne jen někde náhodně sebrat obrázky, CtrlC a CtrlV a hodit to do malování na nějakou stáhnutou tapetu).
Obrázky vyfoťte a pošlete buď jako URL adresu (přefiltrováno nějakým image-hostingem) do komentářů sem pod článek nebo mi to hoďte jako jako obrázek do mailu (viz. menu na levé straně).

2. I WILL EAT 'EM ALL

Žádné zvrhlé myšlenky! Bude se vařit, woo! Sice už je po sezóně pečení, ale ti, kteří mají zpomalení, můžou mít možnost. Jednoduše upečte něco s Pokémoním motivem, vyfoťte a přispějte! Stejně jako u případu 1, musí tam být někde Vaše jméno (třeba na proužku papíru vedle Vašeho chutného díla). Jsme velcí gurmáni a tak, jelikož to nemůžeme žrát (a žužlat displej také není v úvahu), tak to budeme jíst očima, takže ať to vypadá co nejlépe!
Obrázek mňamky pošlete buď jako URL adresu (přefiltrováno nějakým image-hostingem) do komentářů sem pod článek nebo mi to hoďte jako jako obrázek do mailu (viz. menu na levé straně).

3. I WILL LIVE MY STORY

A v poslední řadě můžete napsat příběh, jak Vánoce slavíte, jelikož jsou mezi Vámi i spisovatelé. Minimální je jedna A4 ve Wordu (za předpokladu, že máte velikost písma 13-14) a maximální... no, neomezená. Jen abych to stihla přečíst do Nového roku. (:p) Nemusí se jen týkat Vánoc, ale i Nového roku, ale nechte si sílu prstíků i na potom.... (not spoiler btw).
Příběhy posílejte do mého mailu (nejlépe jako PDF, aby se Vám případně neposunul text mým nastavením :p) nebo pod článek do komentářů. Preferuji možnost 1, jelikož některé příběhy se do jednoho komentáře nemohou vejít a jelikož budou komentáře moderované (a vy je nebudete vidět), tak by v tom mohl nastat zmatek.

Související obrázek
Teď k podmínkám a detailům.
  • Pokémon bude dle Vašeho výběru, ale bude v 1. vývojovém stádiu. Nebude se jednat o legendu, o mušketýra ani o mýtického pokémona. Prostě to bude pokeš, který se dá chytit, páč profesor taky není Bůh. Level je náhodný, stejně tak jako povaha, ale pohlaví si můžete zvolit vy sami.
  • Máte čas do 4. ledna, to jest první středa po Novém roce, přesněji do 0:00.
  • Všechna Vaše díla budou zveřejněna, proto prosím žádné... ehem... ehem, vy víte. Postelové hrátky myslím patří do jiného story.
  • Podpisy budou viditelné a dobře čitelné.
  • Nepřijímám díla, která v sobě nemají nejdůležitejší přísadu - lásku ;3

Hodně štěstí a užijte si svátky!
Enwy IV. & Admin TM

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Zdroje:
Ikonky členů - Pokemaniak
Obrázky pokemonů - Bulbagarden
Layout a (c) patří MAKY.OREL & Enwy