Enwy's Goomy

16. prosince 2016 v 18:01
Goomy
Pohlaví: Kluk
Typ:
Level: 5
Sehranost s trenérem:
0%

Výdrž
0%

Zkušenosti v zápasech:
0%

Povaha:
Goomy je takový malý blázínek. Když byl ještě divoký pokemon, moc rád využíval pružnosti svého těla k provozování různých nesmyslů, jako například to, že si počíhal na lidi, co si dělali piknik, vkradl se jim škvírou do koše, vše vyjedl a pak se nenápadně odkradl. Teď, když je u své trenérky, velmi rád jí leze do bot, čepice nebo čehokoli, kam se může schovat a kde je mu teplo.
Miluje vodu a déšt a pokaždé, když se blíží jeho trenérka blíží k řece nebo začne pršet, utíká z pokeballu ven trošku se vyčvachtat. Moc rád používá dešťový tanec.
Věci které má u sebe:
žádné

Útoky:
Bublinky
Dešťový tanec
Další vývin:

Související obrázek Level 40 >>> Sliggoo Výsledek obrázku pro slingoo sprite gifLevel 50 >>> Goodra Výsledek obrázku pro goodra sprite gif
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Enwy Enwy | E-mail | 16. prosince 2016 v 20:50 | Reagovat

Tohle rozhodně nebyl začátek cesty, jaký by si trenér přál. Seznámit se s pokémonem až bůhví jakou dobu po jeho dostání... inu, opravdu jsem oceňovala trpělivost té bytosti, která byla v ballu, který jsem momentálně držela v ruce. Vlastně jsem nevěděla, co mám říct. Bylo to něco úplně jiného než předtím s Arsem. Ten se prostě zčista jasně objevil a pak zase někdy, čas od času, zmizel a slehla se po něm zem.
Pořádně jsem se nadechla a vyhodila do vzduchu červeno-bílou kouli. Ten pocit byl fakt skvělý. Byl to můj první pohyb a také vůbec poprvé, co jsem vyhodila pokébal. Přeci jen, Arceus si nenechá pošpinit královskou hrdost tím, že bude v nějakém balónku.
Párkrát jsem zamrkala na hromádku, co se zjevila přede mnou. Goomy? "A-ahoj...?" řekla jsem nejistě. Na tváři se mi automaticky vykouzlil úsměv. Říká se to, že jo? Doba se mění strašně rychle a tak se nelze ani divit tomu, když se třeba zdraví fackou. Až tak stará jsem ale nebyla... myslím. "Ráda tě poznávám. Kamarádi mi říkají Enwy a ne-kamarádi... no, jak chtějí. Většinou jsem pro ně cizí známý," vysypala jsem ze sebe a hned poté mi poskočilo srdce. Co to zase melu za nesmysly?! "Budu tvá trenérka, ale rozhodně nechci, abys mi vykal nebo tak. O hodně bych radši, abychom byli něco jako parťáci," mrkla jsem na něj a klekla si, abych se nad ním tak netyčila (i když to nebylo až tak hrozné, s pár stopami které mám). Nevěděla jsem, co přesně to má na hlavě. To jsou uši? Nebo jenom nějaké satelity? Každopádně jsem ho tajným koumavým pohledem sledovala a čekala, co z něj vypadne. Udělala jsem dobrý první dojem, ne?

2 Admin Drobeček Admin Drobeček | 17. prosince 2016 v 13:26 | Reagovat

[1]: Goomy vyletěl z pokeballu a začal tě zkoumat. Když jsi domluvila, spustil: "Velice mě těší! Já jsem Goomy a budu tvůj nejlepší pokemon! Pojďme si hrát!" Pak se postavil na hlavu a začal na tebe dělat vtipné obličeje.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Zdroje:
Ikonky členů - Pokemaniak
Obrázky pokemonů - Bulbagarden
Layout a (c) patří MAKY.OREL & Enwy