Prosinec 2016

Vůbec ne-Vánoční event

25. prosince 2016 v 17:26 | Enwy |  Soutěže
Související obrázek

Yosh, yosh!
I já přeji pěkné svátky! V Americe se svátky slavili až dnes večer, proto si nemůžete stěžovat, že jsem se opozdila. Takže, jelikož se Drobek trochu překec a zapomněl na to, že Vánoce mají být hodně štědré (a to hodně hodně, jelikož ponožek není nikdy dost), tak Vám tu přináším Vánoční event!
Jako první Vám bych ale chtěla poděkovat, Vám, všem nynějším hráčům za věrnost tomuto blogu. Ti, kteří jsou tu již delší dobu, těm mnohokrát děkuji za Váš čas a energii, kterou jste do tohoto světa přinesli. Doufám, že tomu bude i tak nadále. Jste to, co koluje tomuto blogu v žilách a doufám, že Vás tento svět jen tak neomrzí. Novým příchozím přeji hodně štěstí do budoucna a taktéž doufám, že se Vám tu bude líbit. Ať už je to tak či tak, my admini (a myslím, že budu mluvit za všechny) jsme tu vždy pro Vás, v dobrém i zlém *le připadá si jak na svatbě* a budeme Vás tu doprovázet.

To vše k mé... ehm, řeči. *tsundere uhnutí pohledem*
Tak a teď k hlavnímu oznámení v tomto článku. Jak jsem už zmiňovala, Vánoce mají být štědré a my jsme se taktéž rozhodli dát Vám dárečky (páč Arceus je taky takový Ježíšek). Každý z Vás má šanci dostat unikátního pokémona dle volby (podmínky poté níže). Pokémon bude překvapením, ovšem, má to háček. Nic není zadarmo a abyste pokémona dostali... no, bude zapotřebí malinká služba. Nikdo z nás ale není stejný, na stejné věci nadaný a tak proto jsou tu tři způsoby, které můžete zvolit k dosažení cíle. Každý člen si může zvolit jen jeden způsob a ten vykonat.

1. I WILL DRAW 'EM ALL

Název napovídá, ano, bude se malovat! Myslím, každý už v ruce držel tužku a papír hádám máte taky všichni (v horším případě použijte stěny v jeskyních, hliněné tabulky a tak podobně). No, a o co půjde: Nakreslete jakýkoliv Vánoční obrázek, který je spojený s Pokémoním světem. Co to bude nechám na Vás, fantazie meze nemá. Příkladem jsou třeba pokémoni s roztomilým vánočním oblečkem, stromeček nebo si nakreslete svůj tým, jak slaví Vánoce. Nezapomeňte se někde podepsat (samozřejmě Vaším herním nickem), ať víme, že jste ten obrázek někde nešlohli (ale my myslíme, že by to nikdo z vás neudělal, že?), při nejlepším přihoďte xichtík (dělám si srandu, ten podpis stačí). Povoleny jsou i digitální obrázky. (U nich ale prosím: Vážně kreslit a ne jen někde náhodně sebrat obrázky, CtrlC a CtrlV a hodit to do malování na nějakou stáhnutou tapetu).
Obrázky vyfoťte a pošlete buď jako URL adresu (přefiltrováno nějakým image-hostingem) do komentářů sem pod článek nebo mi to hoďte jako jako obrázek do mailu (viz. menu na levé straně).

2. I WILL EAT 'EM ALL

Žádné zvrhlé myšlenky! Bude se vařit, woo! Sice už je po sezóně pečení, ale ti, kteří mají zpomalení, můžou mít možnost. Jednoduše upečte něco s Pokémoním motivem, vyfoťte a přispějte! Stejně jako u případu 1, musí tam být někde Vaše jméno (třeba na proužku papíru vedle Vašeho chutného díla). Jsme velcí gurmáni a tak, jelikož to nemůžeme žrát (a žužlat displej také není v úvahu), tak to budeme jíst očima, takže ať to vypadá co nejlépe!
Obrázek mňamky pošlete buď jako URL adresu (přefiltrováno nějakým image-hostingem) do komentářů sem pod článek nebo mi to hoďte jako jako obrázek do mailu (viz. menu na levé straně).

3. I WILL LIVE MY STORY

A v poslední řadě můžete napsat příběh, jak Vánoce slavíte, jelikož jsou mezi Vámi i spisovatelé. Minimální je jedna A4 ve Wordu (za předpokladu, že máte velikost písma 13-14) a maximální... no, neomezená. Jen abych to stihla přečíst do Nového roku. (:p) Nemusí se jen týkat Vánoc, ale i Nového roku, ale nechte si sílu prstíků i na potom.... (not spoiler btw).
Příběhy posílejte do mého mailu (nejlépe jako PDF, aby se Vám případně neposunul text mým nastavením :p) nebo pod článek do komentářů. Preferuji možnost 1, jelikož některé příběhy se do jednoho komentáře nemohou vejít a jelikož budou komentáře moderované (a vy je nebudete vidět), tak by v tom mohl nastat zmatek.

Související obrázek
Teď k podmínkám a detailům.
  • Pokémon bude dle Vašeho výběru, ale bude v 1. vývojovém stádiu. Nebude se jednat o legendu, o mušketýra ani o mýtického pokémona. Prostě to bude pokeš, který se dá chytit, páč profesor taky není Bůh. Level je náhodný, stejně tak jako povaha, ale pohlaví si můžete zvolit vy sami.
  • Máte čas do 4. ledna, to jest první středa po Novém roce, přesněji do 0:00.
  • Všechna Vaše díla budou zveřejněna, proto prosím žádné... ehem... ehem, vy víte. Postelové hrátky myslím patří do jiného story.
  • Podpisy budou viditelné a dobře čitelné.
  • Nepřijímám díla, která v sobě nemají nejdůležitejší přísadu - lásku ;3

Hodně štěstí a užijte si svátky!
Enwy IV. & Admin TM


Veselé Vánoce!

24. prosince 2016 v 15:23 | Drobeček
Jupí Vánoce jsou tady!
Výsledek obrázku pro pokemon christmas free art

Veselé Vánoce všem hráčům a hráčkám (skloňuje se to tak? :D)


Já, Drobeček, tu teď do konce prázdnin nebudu, buď to tu někdo za mě převezme, nebo budete muset počkat na můj návrat :D


Elisha's Caterpie

17. prosince 2016 v 11:36 | Enwy
Výsledek obrázku pro caterpie
Caterpie
Pohlaví: Holka
Typ:
Level: 3
Sehranost s trenérem:
0%
Výdrž
0%
Zkušenosti v zápasech:
0%
Povaha:
Caterpie má ráda pocit volnosti, tudíž nerada pobývá v pokéballu. Nesnáší svázání a také to odpovídá její povaze. Nenechá si od trenérky rozkazovat a často si jedná jak se jí zlíbí. Je nerozvážná a spíše dříve jedná než přemýšlí. Je poté pochopitelné, že na litování svých činů je potom pozdě. Její světlou stránkou je to, že pokud si získáte její důvěru, je nesmírně věrný společník. Na druhou stranu je velmi nedůvěřivá a tak to může chvilku trvat.
Věci které má u sebe:
žádné
Útoky:
- Hmyzí kousnutí
Další vývin:
Level 7 >>> Metapod Level 15 >>> Butterfree

Enwy's Goomy

16. prosince 2016 v 18:01
Goomy
Pohlaví: Kluk
Typ:
Level: 5
Sehranost s trenérem:
0%

Výdrž
0%

Zkušenosti v zápasech:
0%

Povaha:
Goomy je takový malý blázínek. Když byl ještě divoký pokemon, moc rád využíval pružnosti svého těla k provozování různých nesmyslů, jako například to, že si počíhal na lidi, co si dělali piknik, vkradl se jim škvírou do koše, vše vyjedl a pak se nenápadně odkradl. Teď, když je u své trenérky, velmi rád jí leze do bot, čepice nebo čehokoli, kam se může schovat a kde je mu teplo.
Miluje vodu a déšt a pokaždé, když se blíží jeho trenérka blíží k řece nebo začne pršet, utíká z pokeballu ven trošku se vyčvachtat. Moc rád používá dešťový tanec.
Věci které má u sebe:
žádné

Útoky:
Bublinky
Dešťový tanec
Další vývin:

Související obrázek Level 40 >>> Sliggoo Výsledek obrázku pro slingoo sprite gifLevel 50 >>> Goodra Výsledek obrázku pro goodra sprite gif

Drobeček's Pikachu

16. prosince 2016 v 15:47 | Enwy
Výsledek obrázku pro popstar pikachu
Popstar Pikachu
Pohlaví: Holka
Typ:
Level: 22
Sehranost s trenérem:
0%
Výdrž
0%
Zkušenosti v zápasech:
0%
Povaha:
Pikachu je popstar idol a hvězda. Má překrásný hlas a je extrémně populární nejen díky zpěvu, ale také díky modelingu a dalším. Zajimavé je, že i když je populární, nerada vede život jako popstar idol, ale jako obyčejný pokémon, co si chce zatrénovat a užit si dobrodružství se svým trenérem. Občas se bojí, aby jí lidi neměli rádi jenom proto, že je idol.
Povahově je Pikachu otevřená a štědrá. Ráda si popovídá se svými fanoušky a vstřícně odpovídá na jejich otázky. Nerada se fotí. Ve skutečnosti není jenom "Cute Popstar", ale také pěkně drsná "Rockstar" Nejradši se ale ukazuje jako roztomilý Pikachu.
K jejímu momentálnímu trenérovi se chová jako k člověku jí rovnému, nikoliv jako k fanouškovi.
Věci které má u sebe:
žádné
Útoky:
- Bleskový útok
- Blesková vlna
- Železný ocas
- Rychlý útok
- Švih ocasem
Další vývin:
Dosažení štěstí ve dne >>> Použití Bleskového kamene >>>

Revanger's Shinx

14. prosince 2016 v 17:29 | Drobeček
Shinx
Shinx
Pohlaví: Holka
Typ:
Level: 1
Sehranost s trenérem:
0%
Výdrž
0%
Zkušenosti v zápasech:
0%
Povaha:
Shinx se bojí všech větších pokemonů, proto se chce co nejdříve vyvinout, aby byl sám velký a silný.
//Moc o jeho povaze zatím není vědět, protože se čerstvě vylíhnul.
Věci které má u sebe:
žádné
Útoky:
- Nárazový útok
Další vývin:
FemaleLevel 15>>>Female Level 30>>>Female

Rencap's Skitty

14. prosince 2016 v 17:19 | Drobeček
Skitty
Skitty
Pohlaví: Holka
Typ:
Level: 1
Sehranost s trenérem:
0%
Výdrž
0%
Zkušenosti v zápasech:
0%
Vada:
Sehranost s ní se získává pomaleji, než obvykle. Při tréninku sehranost nikdy nepřesáhne získaný level.
Povaha:
Skitty je velmi stydlivá a uzavřená sama do sebe. Spřátelení s ní probíhá velmi pomalu.
//Její povahu budeš muset teprve objevit.
Věci které má u sebe:
žádné
Útoky:
- Nárazový útok
Další vývin:
Spr 5b 300.pngPoužití moon stone >>> Spr 5b 301.png

Rezz's Eevee

11. prosince 2016 v 17:30 | Drobeček
Eevee
Pohlaví: Kluk
Typ:
Level: 11
Sehranost s trenérem:
0%
Výdrž
0%
Zkušenosti v zápasech:
0%
Povaha:
Eevee je trošku zbrklý. Do všeho se vrhá po hlavě a nezajímají ho následky. Vlastně jen díky tomu se nechal tak snadno chytit. Nerad zápasí, dává přednost kráse před silou.
Pokaždé, když zaslechne slovo rodina, z nějakého důvodu se rozpláče nebo strašně naštve.
Věci které má u sebe:
žádné
Útoky:
- Nárazový útok
Další vývin:
štěstí v noci >>>Umbreon
štěstí ve dne >>>Espeon
u Moss Rocku >>>Leafeon
u Ice Rocku >>>Glaceon
za použití Vodního kamene >>>Vaporeon
za použití Ohnivého kamene >>>Flareon
za použití Hromového kamene >>>Jolteon
štěstím + naučením vílího útoku >>>Sylveon

Revanger's Wurmple

11. prosince 2016 v 11:50 | Drobeček
Wurmple
Wurmple
Pohlaví: Kluk
Typ:
Level: 2
Sehranost s trenérem:
0%
Výdrž
0%
Zkušenosti v zápasech:
0%
Povaha:
Wurmple se jednou rozhodl, že se vyvine do charizarda a teď se toho drží jako klíště. Je hravý a trošku pyšný. Myslí si o sobě, že je díky jeho jedovatým ostnům neporazitelný.
Věci které má u sebe:
žádné
Útoky:
Poison sting
Další vývin:
Spr 4p 265.pnglvl 7 >>> Spr 4p 268.png lvl 10 >>> Male

Rezz's Spinda

11. prosince 2016 v 11:41 | Drobeček
Spinda
Spinda
Pohlaví: Holka
Typ:
Level: 9
Sehranost s trenérem:
-10%
Výdrž
-10%
Zkušenosti v zápasech:
-10%
Vada:
Sehranost, výdrž a zkušenosti v zápase jsou od základu v mínusu. Neumí od základu žádné útoky.
Povaha:
Spinda je naprosto neschopná a možná i trošku hloupá. Celým svým životem prochází zmatená a bez vědomí o tom, co vlastně zrovna dělá. Jinak se ale snaží být co nejmilejší a nejpříjemnější pro své okolí. Nelíbí se jí, když se jí někdo vysmívá za to, jak nemotorně se pohybuje.
Věci které má u sebe:
žádné
Útoky:
---nic zatím neumí---
Další vývin:
Nevyvíjí se
Zdroje:
Ikonky členů - Pokemaniak
Obrázky pokemonů - Bulbagarden
Layout a (c) patří MAKY.OREL & Enwy