Ostrov Eevee evolucí

21. června 2016 v 14:19 | Enwy
Jak již název vypovídá, ostrov Eevee evolucí je ostrov plný... Eevee evolucí... překvapivě. Na tomto ostrově žije nespočet smeček Eevee evolucí. Avšak pokémony najdete jen v některém určeném období.
Eevee, její síla neznámá,
voda Vaporeon stvořila,
na pódiu zazáří Espeon fialová,
temný jako noc, Umbreon není zlá,
Leafeon úsměv věnuje ti ráda,
Glaceon je mrazivá,
Flareon... pozor, pálivá!
Pak Sylveon veselá,
hraje si s Jolteon - ta je energická.

Jak je vidět,
ostrov skrývá mnoho krásy.
Všichni by mohli závidět,
Eevee a její smečky.
Eevee evoluce:Kdy ji potkáte:
Eevee se tu vyskytuje velmi často. Potkáte ji v téměř vždy.
Vaporeon se tu vyskytuje jen v létě a to po častých přívalech. Rozhodně ji nečekejte v jarní dobu, kdy jsou vysoké teploty.
Jolteon se tu vyskytuje vzácně. Uvidět ji a její smečku je příležitostně. Většinou obývají hornaté oblasti ostrova.
Flareon tu uvidíte v horkých dnech, kdy se sluní na louce nebo si hraje se svými přáteli někde v lese.
Espeon uvidíte pouze ve dne.
Umbreon je noční tvor, proto se zjevuje pouze v noci.
Leafeon potkáte na jaře nebo na podzim. Většinou se shlukují u Moss Rocku nebo na louce.
Glaceon se tu volně pohybuje jen v zimě, v jiných ročních obdobích je vzácností na ni narazit.
Sylveon je velmi plachá. Uvidíte ji na jaře nebo v létě za slunečního počasí.

Pokud si chceš nějakého chytit, napiš:
1. Kterým pokémonem chytáš
2. Kterého chytáš + pohlaví
3. Průběh chytání (př. ball, pokud používáš nějaký jiný než běžný)

HLEDÁNÍ EVOL. KAMENŮ

Kromě toho tu můžete najít nespočet evolučních kamenů, ale hlavně kameny, kterými se Eevee vyvíjí.
1. Ohnivý kámen
-
2. Vodní kámen
Water Stone -
3. Bleskový kámen
Thunder Stone -
Pokud chceš hledat, napiš:
1. "Hledám věc"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Michedren Michedren | 21. června 2016 v 18:03 | Reagovat

torchicem
sylveon (holka)
Potkala jsem sylveon a hned jsem vyvolala torchica. Chtěla jsem zápas ale pak jsem si všimla že má poraněnou nohu a tak jsem ji chtěla pomoct. Sylveon mi moc nevěřila ale torchicovi hnedka uvěřila. A tak jí řekl že jí chci pomoct sylveon souhlasila. Obvázala jsem ji nohu obvazem. Sylveon mi řekla jestli s ní nechci jít na hezkou louku já souhlasila a torchic se s ní hned skamarádil. Sylveon mi taky řekla že tu nemá moc kamarádu nikdo si jí nevšímá že jsme první za dva roky co ji někdo oslovil. Já jsem byla celkem v šoku když mi to řekla. Sylveon si hrála s torchicem. Hned byli kamarádi. *Sylveon chtěla by si se seznámit s mojí vaporoen*. Sylveon souhlasila. Sylveon pozdravila vaporeon. Vaporeon ji také hned pozdravila. Vaporeon byla docela ráda protože nikdy sylveon neviděla na živo. *A co takhle si hrát s míčkem*. Pokémoni s tím souhlasili a začali jsme si házet. Sylveon ale špatně šlápla na tu nohu a strašně jí to začalo bolet. V tu chvíli mě nic hnedka nenapadlo. Vaporeon řekla že jí tu nohu můžeme shladit a že zná jednu bylinku která léčí takové bolesti nohou. Tak jsem odnesla sylveon k jezírku zatím sem namočila látkový kapesníček a dala jsem jí to jako obklad. Vaporeonn skočila do toho jezera a torchic si povídal se sylveon. Čekaly jsme na vaporeon. Po chvíli vylezla na souš a dala mi pokyny co mám dělat. Když jsme pomohly sylveon byla moc ráda i my jsme byli moc rádi. Sylveon nám chtěla poděkovat a dala nám za odměnu jablka ale nebyli jenom tak obyčejné byli ty nejlepší co jsme kdy jedly. Zeptala jsem se tak opatrně sylveon jestli by chtěla jít s námi na cesty. sylveon mi řekla že by chtěla jít ale pořádně mě nezná ale ráda by šla s námi. Další den jsem se se sylveon prošla lesem. Sylveon se moc ráda prochází. *Co by si chtěla dělat teď*? Sylveon mi řekla že by se chtěla seznámit s mími pokémony. Já jsem je všechny vyvolala. Sylveon se rozběhla ke skitty. Začala jsi s ní hrát. Skitty se to moc líbilo. Potom si začala povídat s denne. Denne ale moc sylveon nezajímala. Sylveon se pak seznamovala se starlym ale ten take neprojevil velký zájem. Sylveon to ale nějak nevadilo. Po chvíli mi řekla že by se chtěla někam semnou podívat. Tak jsem vrátila mé pokémony. Sylveon navrhovala nějaké obchodní centrum protože ráda si skoučí nějaké šaty. Když jsme tam došli tak už měli zavřeno a už bylo docela pozdě tak sem řekla že to necháme na další den a sylveon s tím souhlasila. Další den ráno jsme šli hned do toho obchodního centra. Sylveon si skusila takové moc pěkné šaty. Já jsem si jich moc neskusila moc na nákupy nejsem. Pak jí zaujali takové světle modré a na koci byli trochu růžové ty šaty si taky hned skusila ale moc jí nebyli. No nakonec jsme si skusili plavky. Sylveon si skusila skoro všechny. Potom jsme se stavili na zmrzlině a sylveon mi tedy řekla že si to rozmyslela a že tedy pujde semnou a já jsem tedy vzala pokéball do ruky a dala ho před sylveon.

2 Enwy Enwy | 23. června 2016 v 16:02 | Reagovat

[1]: Sylveon říkala, že chce zůstat se svými kamarády Sylveon, proto tvou nabídku odmítá.

3 Michedren Michedren | 23. června 2016 v 17:46 | Reagovat

//Já bych chtěla říct že mi to ale říkáte furt když chytám pokémona přátelstvím. Jako nezlobím se ale taky mi to dá praci napsat.

4 Enwy Enwy | 23. června 2016 v 18:03 | Reagovat

[3]: //Omlouvám se, nechci být nepříjemná, ale zkus někdy chytat bojem ^^ Ne všichni pokémoni se dají chytit přátelstvím. Ne všichni pokémoni, hned jak je zachráníš, tak jsou krotcí. Hlavně když v článku bylo napsáno, že tu žijí celé smečky Sylveon, tak asi nebude bez přátel a není možné, aby ji za ty roky nikdo neoslovil.
Není to tím, že bych na tebe byla zasedlá nebo tak něco, ale některé chycení mi prostě přijdou nepravděpodobné :D
Také jsem dosti ubrala za to, že sis teoreticky sama rozhodla, zda s tebou chce jít nebo ne, když to má rozhodnout admin... :')
Chápu tvou snahu a moc si vážím tvé aktivity, bez vás členů by to tu prostě umřelo, ale kdybych nepohlížela i na takové maličkosti, pomalu bych každému druhému trenérovi dávala pokémona xD

5 Michedren Michedren | 23. června 2016 v 18:09 | Reagovat

[4]: Jo chápu taky nekdy přehlížím budu se taky snažit dávat na to větší pozor a skusím si chytit jinou sylveon nebo eevee :)

6 Enwy Enwy | 23. června 2016 v 18:13 | Reagovat

[5]: ^^ Doufám, že to nevyznělo moc zle :'D Pokud ano, tak to rozhodně nebylo v úmyslu xD

7 Michedren Michedren | 23. června 2016 v 18:15 | Reagovat

Hele jako nemusí být vše podle mě jo já se nezlobím :) a vše má své pravidla a já s tím souhlasím :)

8 Esmo Esmo | 26. srpna 2016 v 17:18 | Reagovat

Hľadám vec

9 Enwy Enwy | 26. srpna 2016 v 19:48 | Reagovat

[8]: Bleskový kámen.

10 Ty Lee Ty Lee | 4. září 2016 v 0:46 | Reagovat

Dratini
eevee
pokeball
*Dratini volim si tebe. Zacni s vodnim ocasem.* Eevee se ale jenom tak tak stacila vyhnout dratini utoku a hned pouzila rychli utok. * Dratini vydni se.* Dratini to take stihla. *A ted twistr.* Ale tentokrat se uz nestacila vyhnout. *Tak a jesne vodni ocas.* A znova ji to zasahlo ale eevee se jenom tak nevzdavala a jeji dalsi utok byl narazovy a take se ji to podarilo. *Dratini skus znova vodni ocas.* Vypadalo to jako by eevee vubec ta voda nevadila ale melo to na ni ucinky. *A ted pouzij twistr.* Eevee pouzila dvojity utok a dratini byla zmatena. Ja jsem se nenechala zmast. *Dratini ten pouzij vodni ocas a smet je vsechny.* Dratini to sice udelala ale prava eevee tam nebyla. *Dratini twistr honem za sebe!* Dratini to jen tak tak stihla a eevee lezela na zemi jakoby uz nemohla vztat a tak jsem hodila pokeball. *Pokeballe let!

11 Enwy Enwy | 4. září 2016 v 11:34 | Reagovat

[10]: Eevee vyskočila z pokéballu. Souboj pokračuje.

12 Ty Lee Ty Lee | 4. září 2016 v 16:07 | Reagovat

*Dratini a teď vodní ocas.* Dratini tentokrát minula a eevee použila rychlí útok. *Dratini vyhni se a twistr.* Dratini zasáhla eevee. * A teď používej vodní ocas pořád dokola.* Eevee použila dvojitý útok ale dratini je zase smetla všechny a stále dál používala vodní ocas.
Eevee to zase oslabilo a jenom tak to nevzdává. Eevee se dostala k dratini a použila nárazový útok. *Dratini teď použij twistr.* Eevee ten útok znova zasáhl. Docela ji to i spomalilo. Dratini a znova twistr.* Dratini do toho dala všechno ale tentokrát minula a eevee pokračovala rychlým útokem. *Dratini vyhni se a použij vodní ocas.* Dratini ji dostala do víru a eevee ležela na zemi. Tentokrát sem doufala že to vyjde a hodila jsem pokeball.

13 Enwy Enwy | 14. září 2016 v 15:44 | Reagovat

[12]: Eevee se chytila. Kluk/Holka? :)

14 Ty Lee Ty Lee | 14. září 2016 v 16:30 | Reagovat

Holka

15 rencap rencap | 28. října 2016 v 20:11 | Reagovat

Hledám věc.

16 KuMarry KuMarry | 28. října 2016 v 20:23 | Reagovat

[15]: Ohnivý kámen

17 rencap rencap | 29. října 2016 v 10:52 | Reagovat

Igglybuff
Eevee kluk
Pokeball
Prochazím se po ostrově a hledám evoluční kameny.Najednou vidím maličkou Eevee.
*Igglybuffe volím si tebe*Eevee si nás všimne a použije quick attack.*Igglybuffe vyhni se mu*Eevee použije trackle,a zasáhne Igglybuffa.
*Igglybuffe zaspívej uukolébavku!*
Eevee usnula,vzala jsem pokeball a chtěla ji chytit,ale Eevee se vzbudila a pokeball odrazila svým ocasem.
Eevee použila tail whip a tím oslabila Igglybuffa.
Potom použila trackle.
Eevee se chystala na  quick attack.Chtěla jsem Igglybuffa odvolat ,ale Igglybuff nechtěl.Eevee se rozběhla najednou Igglybuff uskočil a Eevee narazila do stromu.
*pokeballe leť!*

18 KuMarry KuMarry | 29. října 2016 v 10:57 | Reagovat

[17]: Eevee se vyhla pokéballu a utekla.

19 rencap rencap | 29. října 2016 v 19:58 | Reagovat

Igglybuff
Eevee(kluk)
Vydala jsem se opět na ostrov chytnout nějakou tu Eevee.Najednou vidím v dálce Eevee s velkou boulí na če.,,Igglybuffe to je ta Eevee s jterou jsme bojovaly!"Šla jse k Eevee a ona se na mně podívala a řekla:,,To jsi ty!Hele nech mně na pokoji!Boule mi bohatě stačí!",,Promiň.Nechtěla jsem ti udělat tu bouli.Jenom si tě chytit.Hele co kdyby jsme zašli do pokémoního střediska aby ti tu boli vyléčily?",,Hmmm..No tak dobrá."Naskočili jsme na loď a jeli k městu.,,Dobrý den sestro Joy.Prosím podívala by jste se Eevee na tu bouli?",,Jistě"odpověděla sestra Joy,,za chvíli přijdu"Za chvíly přišla.,,Tady ji máš."a podala mi Eevee.,,Děkuji a naschledanou!"Potom jsme zase nasedli na loďku a jeli zpátky.,,Ale ne začíná se stmívat,"povzdychla jsem si ,,domů to nestihneme.",,Víš co?"řekl mi Eevee ,,co kdyby jsme přespali v té jeskyni?",,Dobrý nápad."Rozdělali jsme si oheň a za chvíli Eevee usnul.Igglybuff se na mně podíval a řekl mi,,Proč nevytáhneš pokéball a nechytneš ho!Tohle je šance honem vytáhni pokéball!",,Nemluv hlouposti a vrať se ty do pokéballu!"Chvíli jsem přemýšlela jestli to mám udělat nebo ne ale nakonec jsem to neudělala.Ráno mně šel Eevee doprovodit k loďce.Když jsme byli na místě zeptala jsem se ho,,Vím že se známe krátce ale...nechtěl bys jít se mnou?Je to jen na tobě.Pochopím když nebudeš chtít."a s těmi slovy jsem dala před něj pokeball.,,Je to jen na tobě."

20 KuMarry KuMarry | 29. října 2016 v 22:13 | Reagovat

[19]: Eevee chvíli přemýšlí. "Ugh... No... Tak jo.." Povzdychne si.
Eevee úspěšně chycena.

//Profil Eevee udělám zítra, jestli to nevadí.

21 Rezz Rezz | 9. prosince 2016 v 22:34 | Reagovat

Hledám věc

22 Marry Yokune/KuMarry Marry Yokune/KuMarry | 10. prosince 2016 v 9:59 | Reagovat

[21]: Bleskový kámen, bereš ho?

23 Rezz Rezz | 10. prosince 2016 v 11:23 | Reagovat

[22]: Neberu, hledám dál.

24 Marry Yokune/KuMarry Marry Yokune/KuMarry | 10. prosince 2016 v 13:07 | Reagovat

[23]: Vodní kámen, bereš ho?

25 Rezz Rezz | 10. prosince 2016 v 14:01 | Reagovat

[24]: Jdu dál

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Zdroje:
Ikonky členů - Pokemaniak
Obrázky pokemonů - Bulbagarden
Layout a (c) patří MAKY.OREL & Enwy