Dostihy

19. června 2016 v 16:11 | Enwy

Uvidíš velký areál a rozhodneš se tam zamířit. Jak si tam tak jdeš, všimneš si Ponyt a Rapidashů, kteří se pasou v ohradě. Jedna Ponyta zvědavě zvedne hlavu a vydá se k tobě. Vypadá celkem přátelsky a tak ji neváháš pohladit. A opravdu - je velmi přátelská. Nedáváš na okolí moc pozor a tak než stihneš zaregistrovat zvuk kopyt, málem tě srazí dívka na Ponytě. "Pr, no tak!" pokusila se modrovlasá dívka zastavit běsnící Ponytu. Po chvilce vzpírání se ohnivá kobyla uhlidní a dívka na tebe upře zrak. Na první pohled nevypadala moc přátelsky, ale když se usmála, vypadala jako samotný dívčí Amor.
"Ahoj. Jsi začátečník?" Přikývneš. Dívka se usmála ještě vřeleji. "Tak to dovol, abych tě tu přivítala. Mé jméno je Lara a jsem tu jako průvodkyně," odvětila a sesedla z Ponyty, která zaržála. Společně jste zamířili k hlavní centrální budově.

"Toto je centrum dostih. Je tu jezdecký klub. Tyto Ponyty jsou z Velkých stájí a pak s nimi vyhráváme závody. Já tu vyrůstám a zatím jsme skoro všechny závody vyhráli. Závody se konají většinou v létě a na podzim, na jaře a v zimě necháváme pokémony odpočívat," vysvětluje ti Lara a přitom hladí Ponytu po krku. "Jestli chceš, můžeš se na takové závody jít podívat. V tu dobu je otevřená loterie, kdy můžeš vyhrát skvělé ceny. Ale nejen to. Pokud máš rychlého pokémona, o kterém si myslíš, že by mohl závody vyhrát, můžeš ho zaregistrovat," povídá dál. "Ale nemysli si, že vyhraješ," dodala rychle a vyplázla jazyk. "My neprohráváme." Ponyta si odfrkne, aby ti to potvrdila.

Závody, které se konají:
---
Závody, které již proběhly:
---
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Zdroje:
Ikonky členů - Pokemaniak
Obrázky pokemonů - Bulbagarden
Layout a (c) patří MAKY.OREL & Enwy