??? 's Piplup

1. května 2015 v 14:34 | Akira
Piplup
Pohlaví:Kluk
Level:8
Typ:
Místo dostnání:Hoď Ball
Sehranost s trenérem:
0%

Výdrž:
0%

Zkušenosti v zápasech:
0%

Povaha:
Piplup je rozený vůdce. Miluje plavání a čas od časusi do něčeho nebo dokonce někoho rád klobne. Je rád když ho pochválíš a celkem špatně snáší prohru. S většinou pokémonů a trenérů vychází skvěle ale nesnáší bleskové typy .
Věci které má u sebe:
xxx

Útoky:
Zavrčení-
Bublinkový útok(Bubble)-
Vodní sport(Water sport)-
Ball:
Další vývin:
lvl.16 >>> Prinplup
lvl.36 >>> Empoleon
Jak se sem dostal?
Trenér ho opustil,nyní nevěří žádnému trenérovi prostě nikomu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Refril Refril | 22. ledna 2017 v 11:55 | Reagovat

Prochazim se kolem utulku. Kdyz muj pohled utkvi na keasnem modrem pokemonovi. Vyndala jsem pikedex a zamiřila s nim na něj. Pokedex mi oznamil,że je to Piplup vodni pokemon.
Schovalajsem pokedex. Otevřela jsem dviřka a pomalM krokem jsem vešla dovnitř ahned jsem za sebou zavřela. Pomalým krokem jsem došla k jezirku. Posadila jsem se metr a pul od Piplupa. Usmála jsem se na něj. Ahoj já jsem Refril, jsem začinajici trenerka a koordinatorka. Rada cestuju a zlepšuju se v ruznch dovednostech proto mam to zaměřeni co mam. Naopak když chci relaxovat, tak neni nad plaž a moře. Co ty máš rád?

2 Admin Drobeček Admin Drobeček | 22. ledna 2017 v 13:36 | Reagovat

[1]: Když jsi na Piplupa promluvila, leknutím sebou trhnul a otočil se na tebe. "Co si to dovoluješ, takhle na mě začít mluvil bez dovolení!" Pak se trošku uklidnil. "Já jsem Piplup a mám rád vodu." řekl stručně.

3 Refril Refril | 22. ledna 2017 v 13:45 | Reagovat

,, Promiň, že jsem tě vylekala. Šla jsem kolem a zaujal si mě. Nechtěla jsem se tě tak překvapit."Přivětivě se usměju. ,,I když mam ráda všechny pokémony. Tak mám slabost pro psychycké a vodní. Taky mám ráda vodu, hodně rada plavu a je mi jedno jestlibje to moře jezero a nebo bazén. " Povim zasněně a upřeně mu hledim do očí.,, Nechtěl by si semnou třeba někdy zajít na koupaliště. Kryté je skvělé.,, Povím s nadějí v hlase.

4 Refril Refril | 29. ledna 2017 v 14:40 | Reagovat

,,Viš v krytem bazénu je plno atrakcí. Na kterých bychom si užili spoustu srandy a zábavy. Jeden den u vody a víc bychom se poznali. Ja bych tě blíž a víc poznala moc ráda. Bude to krásný den. Tak řekni ano určitě nebudeš litovat. " Povím mrknu na něj a napjatě čekám co mi poví.

5 Refril Refril | 30. ledna 2017 v 15:31 | Reagovat

,, No asi sis toho prožil dost, ani se nedivim tvé nedůvěře v trenéry. Jsou všelijaký. Já mám taky své chyby. Kdo taky ne. Mam problémy s dochvilností. Když se do něčeho pustím tak zapomínám na čas. Jak se do toho ponořím tak pro mě čas nehraje roli." Povím a mrknu na něj. ,, Na druhou stranu mam i klady ve své povaze. Jak mile něco  slíbím vždy to splním a nikdy bych svého kamaráda nenechala ve štychu. A mí pokemoni jsou pto mě velkými kamarády. " Dopovím a usměju se. ,, Proto bych se s tebou ráda blíž seznamila jsi úžasny pokémon." Mrknu na něj a trochu se přisunu. ,,Nedal by sis pofin. Dělám je sama." Sáhnu do kapsy a vyndám váček. Sáhnu do něj a vyndám ruku s pěti pofinama. Natáhnu jí k Piplapovi. ,, Tak si s chutí dej a třeba mi pak i odpovíš jak to bude s tím koupalištěm. " Mrknu na něj a usměju se.

6 Admin Drobeček Admin Drobeček | 1. února 2017 v 16:33 | Reagovat

[3]: [4]: [5]: Po chvilce tvé dlouhé řeči Piplup z nudy usnul. Když jsi domluvila, trhnul sebou a pravil: "Cože coto kdeto jakto? Ptala ses na něco?" Tvářil se zahanbeně, že si dovolil takhle nevnímat.

7 Refril Refril | 1. února 2017 v 18:08 | Reagovat

Usmala jsem se. ,, Doufam že si se hezky vyspal, až do ted jsem nevěděla jak mám uspácací hlas." Mekla jsem na něj. ,, Ptala jsem se tě jestlu vy jsi semnou nechtěl jit třeba zitra do krytégo bazenu. Je tam hodně atrajci a mohl by to byt pěkny den. No a že bych tě běhen toho dne rada blíže poznala. No a nakonec jsem ti navidla par pofinku vlastni vyroby." Mile jsen se usmala a mela jsem pořád nataženou ruku s pifinky.

8 Admin Drobeček Admin Drobeček | 2. února 2017 v 17:39 | Reagovat

[7]: Piplup zavrtěl hlavičkou: "Pofinky nechci, byl bych po nich mo tlustý. Ale do bazénu bych třeba šel..."

9 Refril Refril | 2. února 2017 v 17:59 | Reagovat

,,Tak jo skusim najit recept, ktery by neublizil tve Linii." Mrknu na něj. ,, Tak zitra zitra zajdem. Stavim se pro tebe po ranu a využijem cely den. Zatím ahoj a pěkně se prospi." Usměju se vstanu  zamávam mu a odejdu z útulku.

10 Refril Refril | 3. února 2017 v 21:21 | Reagovat

Svižně jsem došla před vratka do útulku, zrovna když v dálce kostel odbyl 7h. Pohledem jsem projela dvorek až jsem utkvěla pohledem na Piplupovi u rybnička. Otevřela jsem vrátka a vešla jsem dovnitř. Zavřela jsem vrátka a došla ke kanceláři. Jen co jsem došla ke dveřím vyšla paní. ,, Dobrý den chtěla bych vzít  Piplupa na dnešní den na koupaliště do 18 h bychom byly zpět mohu."  Pani se na mě podívala a přikývla. Na to zmizela ve dveřích.

S usměvem jsem došla  k Piplupovi. ,,Ahojda jak pak se máš,  tak jsi připraveny na den na koupališti". Usmala jsem se na něj. Piplup přikývnul a vstal od rybníčku. Bok po boku jsme spolu vyšli ze vrátek,  a vydali jsme se loukou kolem říčky ke koupališti.

Po chvilce jsem se na něj podívala. A zahledla jsem jak se díva po vodních pokémonech co kolem říčky byly. S usměvem jsem pronesla, ,, my si taky užijem vodní tadovánky. " Piplup přikývl, ale těkl ještě k divokým vodním pokémonům u řeky.  Chvíli jsme šli dál až jsme byly skoro na místě. Obratila jsem se k němu, ,,nemáš hlad, že by jsme něco posnidali?" Piplup přikývl, tak jsme se posadili u řeky. Sundala jsem batoh a vyndala jsem modrou misku s malimi kapičkami po obvodu a dala jsem ji před Piplupa.  Pak jsem vytáhla krabičku, otevřela jsem ji a nasypala jsem mu do ni pokemoní jídlo. ,,Sehnala jsem ho čistě pro tebe. Má málo kalorii, ale vysokou energetickou hodnotu a prej se vodním pokémonům po ní leskne krásně kůže." Piplup si vzal kousek a uždibl si a pak se s chuti pustil do dalších. Já jsem si vyndala housku a s chutí jsem se do ni zakousla. Když jsme dojedli umyla jsem mysku schovala věci, přehodila batoh a vydali jsme se dál. Když jsme konečně došli ke koupališti odbíjel zvon 8h.

Vešli jsme spolu do krytého bazénu a namířili jsme si to rovnou k pokladně. ,,Dobrý den chtěla bych jeden celodení lístek a pokud se počítá i muj milý doprovod". A kývla jsem k Piplupovi.  Paní se na mě podívala a kývla. ,, Tak jeden celý a pokémoni do 1m víšky to mají zadarmo." Usmála se na mě a podávala mi modrý náremek. Sáhla jsem do kapsy vyndala jsem peníze a podala jsrm jí je. Vzala jsem si náramek a dala si jej na ruku. Paní kývla a ukázala nám směr k šatnám. Pomalu jsme se tam rozešli. Prošli jsme dveřma a procházeli jsme šatnama. Došla jsem ke kabince, mrkla jsem na Piplupa a zmizela za zastěnou. Po Chvíli jsem vyšla v zelených plavkách s malými modrými kapičkami vody. Přehodila jsem si batoh a s Piplupem jsme prošli dveřmi.

V tu ránu jsme se oběvili ve velkém prostoru z různými bazény a atrakcemi. Byl tu velký bazén ,střední, brouzdaliště, vyřivka, klouzačky, tobogán . Já i Piplup jsme těkali po místnost pohledem. Pak jsme se rozešli k pehádkům. Zastavili jsme se u jednoho pro dva. Položila jsem na zem batoh, rozepla ho a vyndaka jsem z něj deku tmavě modré barvy s krasným vodopádem uprostřed. Rozložila jsem ji na lehátko. Batoh jsrm zapla a dala k noze.  Otočila jsem se na Piplupa. ,,Tak co hopsnem do vody a dáme si závody." Piplup přikývl a rozběhl se k velkému bazénu. Já jsem nemeškala a rozeběhla jsem se za ním. Do bazénu jsme skočili skoro stejně.  Po vinoření se na mě Piplup podíval a pak začal plavat na druhou stranu. ,, No počkej", zvolala jsem a plavala jsem za ním. Piplup se jen ohlidl a ještě zrychlil. Když jsem doplavala na druhou stranu Piplup tam už chvili byl. ,,No teda ty jsi v té vodě rychlí." Usmála jsem se, pak jsem ho něžně placla a zvolala jsem. ,,Máš babu." Na to jsem se ponořila a plavala pryč. Piplup na nic nečekal ponořil se a plaval za mnou. Už mě skoro měl, když jsem se těsně vyhla a začala plavat na druhou stranu. Piplupa to netaskočilo, rychle změnil směr a za chvilku byl u mě a placl mě přes nohu. Na to byl v mžiku pryč. Vynořila jsem se a rozhledla jsrm se kolem. Zahlédla jsem ho a začala jsem ho pronásledovat.  Než jsem však doplavala, byl jinde. Tak jsem se ponořila a začala jsem ho hledat. Když se mi podařilo k němu nenápadně dostat ze zadu. Všimnul si mě a rychle uplaval jinam. Takhle jsem ho zkoušela nahánět , ale marně. Moje chvíle však přišla. Na chvilku přestal dávat pozor. Potichu jsem připlavala a chytla ho a zvolalala jsem. ,,A mám tě jsi můj. Teda ty jsi mi dal zabrat." Dopověděla jsem doplavala jsem s ním ke kraji bazénu a posadila ho na zídku. ,,Co takhle se zklouznout na skluzavce?" Piplup na nic nečekal a rozběhl se l ní. Já jsem se vyškrabala z bazénu a běžela jsem za ním. Když jsem se k němu dostala už si to svištěl po skluzavce. Po chvilce sebou pleskl do vody. Jezdili jsme po ni jako diví. Každý sám a několikrát i spolu. Když jsme po společném sjezdu sebou placli do vody. Tak jsme se s usměvem vypotáceli ven. Najednou nám oběma zakručelo v břiše. Podívali jsme se na sebe. Pak na hodiny, ,,to už je jedna půjdem něco sníst." Pověděla jsem. Piplup přikývl a pak jsme šli k lehátku.

Došli jsme posadili jsme se.Z batohu jsem vyndala modrou misku s malimi kapičkami po obvodu a dala jsem ji před Piplupa.  Pak jsem vytáhla krabičku, otevřela jsem ji a nasypala jsem mu do ni pokemoní jídlo. ,,Tohle je stejné jako to co jsi měl ráno jwn s příchuťí rybiček. Snad ti bude chutnat." Piplup přikývl a pak to opatrně skusil. Naklonil hlavu a pak se do toho pustil. Ja si vyndala bagetu. S chutí jsme se do toho pustili. Když jsme dojedli schovala jsem věci a na chvíli jsme se natáhli.

Moc dlouho jsme to však nevydrželi. Otočili jsme se na sebe. ,,Co takhle skusit výřivku." Piplup přikývl a došli jsme k ní. Posadili jsme se a po chvili začala bublat.  S usměvem jsme se nechali kochat bublinkami. Piplap zkusil v tom i plavat, ale odhodilo ho to. Rychle jsem se pohla a chytila ho. Pak jsem se posadila a držela jsem ho dál v náruči.  ,, Pěkně to hazí co, skoro se neudržím na jednom místě." Piplup se usmal, ,,to je fakt mě to jde ještě hůř." Když to dobublalo Piplup vyskočil ven a já vyšla za ním . Bez myšlenkovitě jsme došli k toboganu. S usměvem jsme se na sebe podívali a rozběhli jsme se na vrchlek. Sedli jsme si na tobogán. Vzala jsem ho na klín a rozjeli jsme se. Svištěli jsme dolů doprava doleva výkrut a nakonec jsme chvilku letěli vzduchem. ,, Fiha to byla rychlost." Piplup byl stejně nadšený.  Znova jsme vyběhli nahoru a frr zase společně dolů. Sjižděli jsme to v sedě. Já na břiše a on mi na zadech a jednou i ve stoje. Lítali jsme nahoru a pak frr zase dolů. Když jsme se koukli na hodiny. Bylo půl šesté. ,,Teda toto uteklo." Piplup přikývl a došli jsme k věcem. Sbalili jsme je a šli jsme do šatny. Já jsem došla ke kabince. Zmizela jsem za plentou a po chvili jsem vyšla oblečena. Pomalu jsme šli ven prošli halou. U pokladny jsem nechala náramek a vyšli jsme ven.

Piplup se sotva pletl. Tak jsrm ho vzala do naruče a šla jsem s ním cestouk k útulku. ,,Moc jsem si to užila, snad se ti to taky líbilo. Jsi užasny opravdu. Šikovný , rychlý a pohotový. Neskazíš žadnou srandu. Jsi skvělí pokémon. Každý by byl štastný, kdyby jsi byl jeho pokémon i já. Příští víkend tu je podvodní divadlo, kdyby si chtěl se mnou zajít.

Došla jsem k utulku prošla vratky. Tam už na mě čekala paní. Převzala si Piplupa. ,,Tak ahoj zítra a pěkné sny." Pověděla jsem usmála se a pomalu odešla.

11 Refril Refril | 11. února 2017 v 10:46 | Reagovat

Dojdu k utulku. Pohledem projedu okoli a zastavím se na Piplupovi. Otevřela jsem dviřka a vešla na dvorek. Hned jsem za sebou zavřela a svižně došla k Piplupovi. Zastavila jsem se kousek od něj a usmala jsem se. ,,Promiň že jsem se neobjevila tak dlouho, ale byla jsem nemocna." Usmala jsem se na něj. ,,Už je to lepší jen ten šatek rači na krku nosim."

Sáhla jsem do kapsy, a vyndala jsem tři listky.,, Mam na to podvodni divadlo na Neděli na 16h listky. Ma to trvat neco kolem hodiny. Tak pokud by jsi chtěl taky jit byla bych moc rada." Napjatě jsem se na něj zadivala.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Zdroje:
Ikonky členů - Pokemaniak
Obrázky pokemonů - Bulbagarden
Layout a (c) patří MAKY.OREL & Enwy