Brigáda

19. května 2015 v 20:42 | Akira

Hledáš brigádu ?Tak to si na správném místě. V naší restauraci potřebujeme tak trochu píchnout. Tady je nabídka prací:
1. Jednou se majitel vrátil do skladu a tam bylo všechno rozházené a téměř půlka věcí byla pryč. Zahraj si na detektiva a vyřeš to.
300Pk

2. Na jednom stole usnulo jedno dítě a nechce se za žádnou cenu probudit. Udělej vše pro to, aby se probudilo.
100Pk

3. U vchodu do restaurace stojí nějaký muž a nechce nikoho pustit dovnitř, dokud ho neporazí v pokemonním zápase. Vyřid to s ním.
350Pk

4. Nikdo už dlouho do restaurace nedovezl donuty. Zajdi do obchodního centra, kup zde 10 donutů a dones nám je.
400Pk

5. Z pokémoního střediska se ztratilo několik pokéballů. Sestra Joy žádá někoho o pomoc. Pokébally můžou být zakutálené kdekoliv, nebo je snad někdo mohl ukradnout?
600Pk
Zaujala tě nějaká brigáda? Velmi dobře.
1. Jméno
2. Jaká práce
3. Průběh
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Lukynator Lukynator | 28. května 2015 v 16:26 | Reagovat

1.Lukynator
2.Opravuju nohy u stolů od Rattat
3.zajdu do restaurace a chci opravit rozbité stoly.Z domova si vezmu dřevo,pilu a lepidlo.Dojdu tam.Naměřím si rozměry a pilou si nařežu dřevo.Polepím ho a přidělám ke stolu.Chvíli pevně držím,aby se připevnila noha a drželo to.Takto opravím všechny stoly,které opět v klidu stojí.

2 Akira Akira | Web | 28. května 2015 v 17:20 | Reagovat

[1]: neberu...mnohem mnohem víc rozepiš takový to výtvory je ve třech větách neakceptuju

3 Lukynator Lukynator | 29. května 2015 v 17:01 | Reagovat

Takže chci aby mi vrátili všechno dřevo :D
Ne kecám :D

4 Lukynator Lukynator | 31. května 2015 v 18:44 | Reagovat

1.Lukynator
2.-4.Beedrillse nám uhnízdil ve skladě.Dostaň ho ven
3.Chci pomoct vyhnat Beedrila.V restauraci jim pomůžu tak že ho vyzvu na zápas.Zkusím ho i chytit.Jdu k místu kde Beedril je.Vytáhnu pokéball a vyskočí z něj Luxio.,,Ahoj Luxio dnes si dáš zápas proti Beedrilovi."Luxio vyšle jiskru na Beedrila.Uslyšíme bzukot a vyletí za námi Beedril.Utíkáme a až venku se zastavíme.Beedril nás dohoní.,,Luxio ukaž Beedrilovi náboj."Luxio Beedrila zasáhlTen se nevzdal a chtěl ho píchnout.,,Luxio vyhni se rychlým útokem a zamotej mu hlavu."Luxio běhal kolem Beedrila.,,Teď náboj."Beedril to nečekal a pořádně schcytal.Začal bodat na Luxia,ale ten se rychle vyhýbal.,,Rychlý útok Luxio a pak zase náboj."Beedril píchal ale nemohl se vůbec trefit Luxio ho pak rychle oběhl a použij na Beedrila náboj ze zadu.Ten padl k zemi.Házím na Beedrila Greatball.

5 Akira Akira | Web | 31. května 2015 v 18:59 | Reagovat

[4]: Beedrill má ještě sil že zaútočí zuřivým útokem
//nelze ho chytit a ty zvlášť bys neměl nějakou dobu chytat máš dost pokémonů a sem zvědavá jak se o ně budeš starat o všecky

6 Lukynator Lukynator | 31. května 2015 v 19:09 | Reagovat

[5]: ,,Luxio rychlým útokem se vyhni a během kolem něj ať se mu zamotá hlava.Pak použij pořádný náboj."Luxio provede.,,Teď rychlý útok a poté železný ocas."Beedril vůbec nestíhá a rychle mu dochází síly.,,Znovu rychlý útok a poté železný ocas a zkus rychle po železném ocasu náboj."Beedril opět nemá šanci zareagovat.ale ještě se vzchopí a zaútočí na Luxia bodavým útokem.,,Rychle se vyhýbej."Luxio je rychlý a Beedril se nemůže trefit.,,Luxio náboj."Beedril je bez sil.,,Tak Beedrile leť pryč a nech všechny v restauraci na pokoji.Je to slušný podnik tak jim to nekaž."
//Tak promiň.Ale víš ono je hodně oblastí a já chci mít do každé jiné oblasti jiné pokémony.

7 Akira Akira | Web | 31. května 2015 v 19:16 | Reagovat

[6]: Beedrill odleťel pryč do přírody
//já vím chápu,ale nejdřív se o ty pokémony nějak postarat o ty co už máš potrénovat s nimi

8 Lukynator Lukynator | 31. května 2015 v 19:35 | Reagovat

[7]: //Trénuju s těmi co mám u sebe a až přejdu do jiné oblasti tak si je vyměním u profesora

9 Mayu Uchiha Mayu Uchiha | Web | 3. června 2015 v 18:00 | Reagovat

Mayu
vypomoc jako číšnice

*příjdu do restaurace kde měli napsané že by se jím hodila pomoc, že mají mít dneska hodně lidí*dobrý den chtěla bych vám tu pomoct když tu máte mít hodně lidí*povím a kluci co restauraci vedli byly rádi*dobře tamhle si zajdi a vem si potřebné oblečení at si to své nezašpiníš nikdy nevíš co tě jako číšnice může potkat někteří jsou neodbitní a i tě ušpiní*dobře odpovím jím a jdu kde mi ukazali*převlíknu se do toho a kouknu do zrcadla*hmmm sluší mi to*pak dojdu k jednomu klukovi měl modre vlasy a řekl at se do toho pustím*ok*odpověděla jsem mu a začala jsem každého obsluhovat psala kdo co vše chtěl a pak nesla do kuchyně*a s kuchyně zas zákazníkům a takhle to trvalo zhruba osm hodin a bez přestávky*kluci se divili, že někteří zákaznici byly až příliš veselí jak odcházeli*příjdu ke klukům tak řekla bych že jsme to zvládli ne?*kouknu na ně a odpadnu unavou na stoličku*to jo opravdu děkujeme za pomoc*nemáte zač když budete chtít můžu vám zase pomoct*odpovím a vstanu jdu se převlíct*povím a převlíknu se do svého*pak se chystám že odejdu a zastaví mě*počkej ještě si musíš vzít nějaké peníze*eh?kouknu překvapeně a čekam co řekl a co udělá

10 Akira Akira | Web | 3. června 2015 v 18:46 | Reagovat

[9]: Lidé z restaurace ti moc poděkovali a dali ti odměnu v hodnotě 560Pk

11 BSV BSV | 3. června 2015 v 19:47 | Reagovat

1) BSV
2)3.Rattati nám uhryzali nohy u stoliček a stolů.Oprav to prosím.

Každé ráno se chodívám projít. Zrovna jsem šel kolem restaurace, ze které vyběhl naštvaný čísník, který křičel "Ty zatracené rattaty, už zase!" Kdybych neuhnul, porazil by mě. "Promiň, málem sem tě trefil, co? Jsem fakt vytočenej, ty zpropadený rattaty nám přehryzali všechny nohy od stolů!" Táhne mě sebou dovnitř. Až nerad, následuju ho. Měl pravdu, všechny stoly bez nohou. "Co budu dělat? Když to neopravim, tak nebudem moct otevřít! A šéf mi to nechá zaplatit. Jenže já musim bejt tady protože to všecko neni hotový". Ten číšník se skoro rozbrečí, ale vstoupím do toho: "Já vám s tím pomůžu". Číšník se na mě podívá jako na Boha. "Vážně? To by bylo skvělé." Zase se změní "k normálu". "Tak makej ať to stihneš do otvíračky". Podíval sem se na ty stoly. "Ty jsou z nějakého speciálního dřeva ne?" "Jo to roste jenom kousek vod farmy starýho rančera. Musíš přinýst právě tohle, aby nikdo nepoznal rozdíl."

Vyrážim na cestu. Vzal sem si sebou pilu a sekeru. Došel jsem za tu farmu. Našel sem i ten strom. Stál jediný v okolí. Chystám se do práce, když v tom na mě vybafne starý rančer "Hej zloděj, nech tej strom napokoji. Ten je můj." Mává na mě certifikátem a různýma dalšíma papírama "Omlouvám se, to sem nevěděl, že ten strom je váš."
Rančer se na mě podívá "Hele ty vypadáš jako slušňák. Tak co tu sakra hledáš?" Vyprávěl sem mu celý příběh o resturaci, rattaách a rozbitých nohou a že to je strom, z něhož jsou ty stoly vyrobené. Rančer poslouchá "Já sem si to myslel. Ti parchanti mi už jednou takhle podřízli pár stromů." Zamyslí se "Promiň, ale tenhle strom nenechám umřít. Je poslední z toho druhu, co mám. Ale poradím ti, kde sehnat s podobnym dřevem. Třeba je oblafneš" Poslouchám rančera pozorně "půjdeš přes most a dáš se do lesa. ujdeš asi míli a tam jich najdeš hodně takovejch. Jenom já poznám, že tyto stromy jako ten můj. Tak utikej, ať to stihneš!"

Zamávám rančerovi na cestu a běžim podle instrukcí. Opravdu dorazim na to místo, o kterém mluvil. A měl pravdu - ty stromy byly opravdu k nerozeznání od těch, co jsem viděl v restauraci. Dám se honem do práce - čas mě tlačí. Porazím 1 strom. Nařežu ho na menší kusy. Postupně dělám menší a menší kusy. Až když mám potřebně velké kusy, vytvaruji je jako stolové nohy. Mám jich už dostatečný počet. Chci běžet zpátky, když v tom se objeví rančer na Taurusovi. "Koukám, že už seš hotovej. Tak nasedat!" Nasednu na Tauruse a ten mě odveze skoro až k restauraci. Rozloučim se s rančerem a ten mi ještě dá lepidlo na dřevo. Poděkuji a sprintuji do restaurace.

Číšník tam už netrpělivě čeká. "No kde seš ty loudo? Lidi už čekaj a máme 10 minut do otvíračky! Makej! Dřevěné nohy přikládám ke stolům a lepím je lepidlem. Lepidlo naštěstí rychle schne, takže nemusím dlouho čekat. S úderem otvírací doby mám poslední nohu přilepenou. Sednu si vyčerpáním na zem. Restaurace je otevřená. Lidé se nahrnuli dovnitř. Vše probíhá jako každý den. Nikdo nepoznal, že jsem použil jiné dřevo. Teda až na starého rančera, který se tam šel v přestrojení podívat.

Majitel restaurace se mě zavolal. "Mladý muži, slyšel jsem, jak sis poradil s těma stoly. Dobrá práce". Pak se ke mě přiklonil a zašeptal "Doufám že tě rančer nechytl!" Zalhal sem, že ne. Majitel pokýval hlavou a dal mi odměnu. Rozloučil sem se s ním a odešel ...

12 Akira Akira | Web | 3. června 2015 v 19:59 | Reagovat

[11]: Majitel restaurace a hoši ti velmi poděkují a dají ti tvou odměnu v hodnotě 250Pk

13 Lukynator Lukynator | 6. června 2015 v 17:31 | Reagovat

[7]: A dostanu za to nějakou odměnu?

14 Akira Akira | Web | 8. června 2015 v 19:09 | Reagovat

[13]: hned sem ti to tam připočetla :) jen sem to zapomněla napsat :)

15 BSV BSV | 9. června 2015 v 9:57 | Reagovat

1)BSV
2)1.Výpomoc v kuchyni na tři dny-Naše kuchařka onemocněla a potřebujeme záskok na tři dny

Na každém rohu jsem snad viděl plakát, že shánějí někoho na výpomoc do kuchyně. Rozhodl sem se, že to tam skusím. Přišel sem tam. V kuchyni makal starý kuchař, který byl tak zaneprázdněný, že si ani nevšiml, že sem přišel. Zakašlal sem a konečně si mě všiml. "Výborně, brigádník. Vezmi si zástěru a pojď ke mně. Převlékl sem se. Přišel sem k němu. "Super, hele má tu teďko velkej frmol, pomož mi. Pak ti to tady ukážu, teďko ale fakt nestíhám. Tak třeba ... ... naloupej a nakrájej cibuli do polívky." Dělám s cibulí. Trochu mě pálejí oči, ale je to v pořádku. NEbylo to tak těžké a za chvíli to mám hotové. On skončí zhruba ve stejnou chvíli. "Super, dobrá práce. Teďko máme chvíli čas, tak ti ukážu, kde co je, aby věděl, kde to hledat, když tě tam pošlu." Nejprve mi v kuchyni ukáže, kde jsou která nádobí. Potom sme šli do sklepa, kde bylo uchováno ovoce a zelenina. Nakonec v lednici mi ukázal maso a výrobky z mléka (jogurty, ...). "Toho máte docela málo". "Ono to stačí. Hlavně že je to čerstvé a ne žádný umělotiny." Souhlasil sem. Dělal sem pomocného kuchaře. K vaření sem se nedostal, ale loupal sem a krájel suroviny, když došly, tak sem pro ně šel. Myl sem špinavé nádobí. V poledne jsme si dali krátkou pauzu na oběd. Jedli jsme guláš, co zbyl včera. Byl dobrý, chutnal mi. Pak jsme se opět vrhli do práce. Práce nám šla od ruky, všichni zákazníci dostali jídlo včas. Večer k nám přišel majitel. "Dobrá práce pánové. Dneska padla. Uvidíme se zítra." Kuchař ze sebe schodil zástěru a odešel. Kuchyně však nebyla moc čistá. Ještě sem zůstal a uklízel - utíral mokrým hadrem stoly, umíval nádobí a zametal podlahu. Majitel se přišel ujistit, že v kuchyni nikdo není, aby mohl zamknout a uviděl mě. "Hele dneska už padla. To doděláš zítra!" "Zítra ta špína bude horší. Navíc už sem skoro hotov". Trvalo to ani ne 5 minut a byl sem hotov. Při odchodu mě majitel poprosil: "Mohl bys zítra přijít tak o půl hoďky dřív? Mají přijet zásoby." Pokýval sem hlavou a šel domů.

Druhý den se přišel o skoro hodinu dřív, abych se ujistil, že je v kuchyni čisto. Bylo. Za nějakou dobu přijela dodávka. Vystoupil řidič. "Tak tady máte tu dodávku, jak ste si objednali." Podívá se na mě. "Vy ste tu novej, co?" "No já tu jen zaskakuji." "Sem si říkal, že vás vidím poprvý. No nic, běžte dozadu, dostanete tam ty věci." Šel sem dozadu, řidič otevřel kufr. Tam byl Machamp. "Machampe, dej pánovi ty věci." Machamp pokývá hlavou. Postupně mi to podává, já to odnáším dovnitř. Až všechno je vyloženo, auto odjede. Postupně to třídím a dávám tam, kam patří. Je už otevřeno, ale kuchař nikde. Valí se první objednávky. Zachovám klid a dělám nejdříve to, co už umím. To co nevím si najdu v kuchařce, v níž jsou všechny recepty, co jsou v jídelním lístku. Trvá mi to trochu dýl, hosté čekají trochu déle, ale všechno stíhám a není to na úkor kvality. Párkrát mi číšník vyřídil, že hostům velmi chutnalo a že nás doporučí. To mě potěšilo. V poledne si neudělám pauzu, abych to "smazal manko". Zbyde mi pár minut, tak si vydechnu. V tom přijde druhý kuchař. "Ahoj". Vůbec se neomluví, že přišel pozdě. Asi je mu to jedno. "Tys vařil?" Přikývl sem. "A nikoho neotrávil?" "Ne." Cítím se trochu uražený. "Fajn, tak jdeme na to, jdi zpátky tam kam patříš." Zbytek dne zase krájím suroviny. Je to sice míň práce, ale nebaví mě to tolik co ráno. Večer zase kuchař vypadne hned, co padla. Ten bordel zase uklízím já. Přemýšlím, jestli mám majiteli říct, že kuchař dneska přišel až po poledni. Nechám si to nakonec pro sebe.

Třetí den opět přijdu asi o hoďku dřív, abych si připravil suroviny pro případ, že by kuchař opět nepřišel včas. A udělal sem správně. Kuchař opět včas nepřišel. Předpřiravené zásoby přicházejí vhod, bezproblémů stíhám. Dokonce v poledne mám čas i dát i oběd. Odpoledne přijde strašně moc lidí a nestíhám. Situace se zhorší, když mi dojdou předpřipravené zásoby z rána. Nestíhám a hosté jsou trochu nervózní. Kuchař stále nepřišel. Majitel "nás" přišel skontrolovat. "chlapi, kde to vázne? Hosté jsou ..." nestihne dokončit větu, protože vidí, že jsem tady sám. "Kde je kuchař?" rozčílí se. Pokrčím rameny. "NEvím, ještě nepřišel." "Už zase" zamumlá si pod vousy. Rychle odběhne. Za chvilku se vrátí se zástěrou. "Hele sám to nezvládneš tak ti teďko pomůžu". Společně nám to docela jde, hosté už dostávají svá jídla včas. Večer to v kuchyni společně uklidíme. Přijde k nám jeden z číšníků: "Šéfe, volala kuchařka, že už je zdravá a že zítra zase nastupuje." "Díky". Na mě se otočí "Tak to vypadá, že tě už zítra nebudem potřebovat. Dobrá práce. Jsi opravdovej pracant." Majitel mi dá ve své kanceláři odměnu a já jdu domů.

16 Akira Akira | Web | 9. června 2015 v 14:55 | Reagovat

[15]: všichni z kuchyně ti poděkujou a dostaneš odměnu v hodnotě 1 050PK

17 Lukynator Lukynator | 11. června 2015 v 19:18 | Reagovat

Tak a co teď? Budou nové brigády?

18 Akira Akira | Web | 12. června 2015 v 18:39 | Reagovat

[17]: jop už na nich pracuju :)

19 Lukynator Lukynator | 13. června 2015 v 12:32 | Reagovat

1.Lukynator
2.Umývání nádobí
3.V restauraci potřebují pomoct s umytím nádobím.Přihlásím se a vedoucí restaurace mě zavede.Myslel jsem že toho bude hodně,ale když jsem to špinavé nádobí uviděl málem jsem omdlel.,,Krabby voím si tebe.Pojď mi prosím pomoct."Krabby uviděla hromadu nádobí a chtěla mi pomoct.,,Tak s čím začneme?"Krabby ukázala na hrnce.Byly tady 4 hrnce.Napustil jsem do dřezu teplou vodu.Na houbičku jsem si dal jar a začal umývat.Umyl jsem první a Krabby ho dala na místo pro uschnutí.Vzal jsem druhý a umyl ho.Krabby ho dala uschnout.Další dva hrnce byly od omáčky a dalo to trošku víc práce.Zvládl jsem to a umyl je.,,Krabby vem si tuto pánev a odmoč ji,já zatím utřu hrnce."Krabby poslechla.Pouštěla bublinky na pánev a šlo ji to.Byly 3 pánve a Krabby všechny odmočila a umyla.Já utřel s těmi hrnci.,,Krabby pojď mi pomoct najít místo pro hrnce a místo pro pánve.Já našel na hrnce a všechny jsem tam dal.Krabby našla pánve a dala je tam.,,Tak co teď Krabby.Krabby vybrala 2 velké hromady taířů.Bylo jich opravdu hodně.Začal jsem je umývat.Krabby na ně nechtěla saht,protože se bálba že by je rozbila.Když jsem jí řekl že ji věřím stejně nectěla.Tak jsem to muse udělat sám.Talíře jsem umyl a pak i všechny pečlivě utřel.,,Krabby než to budu mít tak prosím najdi kam patří talíře."Krabby se pustila do hledání a já dál utíral.Krabby mě zavolala když jsem utíral poslední talíř.Bylo jich hodně a šel jsem na několikrát.Přece taky jsem se trochu bál,aby se nerozbili.Když jsem je i uklidil tak krabby ukázala na sklenice a hrnky.Nechtěla je rozbít a tak se taky jenom dívala.Začal jsem s malými skleničkami,pak jsem přešel na hrnky.Těch bylo málo.ale sklenic na víno bylo hodně.Všechny jsem opatrně umyl a pak i opatrně a pečlivě utřel.Krabby našla kam patří a já tam všechno dal.Už zbývalo umýt jenom příbory.I když jsou příbory malé bylo jich strašně moc.,,Musíme to udělat.Přece se nevzdáme."Krabby souhlasila.Já začal umývat lžíce a Krabby je umývala a hned uklízela.Pak jsem umyl vidličky a Krabby je utřela a uklidila.Pak jsem umyl příborové nože a Krabby je utřela.Když jsem měl umývat ostré nože.Krabby se trošku bála a tak je neutírala.Ale naběračky a vařečky utřela.Všechno jsem umyl.Doutíral jsem ostré nože a uklidil je.Rozhlédl jsem se po kuchyni.Byllo taky hezky uklizeno.,,Děkuju ti moc Krabby.Opravdu jsi mi pomohlla.Slibuju že tě čeká odměna."Krabby se vrátila do pokébalu a já šel za majitelem restauri.Řek jsem mu že mám hotovo.Ať se jde klidně podívat.Slíbil jsem že až budu mít zase čas tak přijdu do restaurace zase na pomoc.

20 Akira Akira | 13. června 2015 v 17:23 | Reagovat

[19]: ženský z kuchyně ti moc poděkují a dostaneš odměnu v hodnotě 400Pk

21 BSV BSV | 16. června 2015 v 12:48 | Reagovat

1)BSV
2)2.Chceme točit zmrzilu,ale nemáme na to člověka.Prosím udělej zástup aspoň na tři dny.

Venku bylo krásně, a tak jsem šel ven. Bylo teplo a chtěl sem se nějak ochladit. Šel jsem si ke stánku koupit zmrzlinu. Ale nikdo tam nebyl. Stroj na zmrzlinu však ano. Přišlo mi to moc podivné. Za chvíli přiběhl jeden pán a obsloužil mě. "Moc se omlouvám, ale já pracuju v tamhle v cukrárně a prostě nemám nikoho, kdo by mi tady s tím pomohl." Zamyslím se a pak mu navrhnu, že bych mu s tím mohl pomoct. Byl nadšený. "Výborně, vysvětlím, jak to tady funguje a pak se budu věnovat napno cukrárně." Ukázal mi moje pracoviště. "Srdcem tady toho je tahle mašinka (//stroj na automat)." Otevřel ji. "Podívej se. Tady se míchá zmrzlina. Když dojde náplň, vyndáš tuhle krabici z lednice a dáš to tam. Pak tam dáš ještě něco ledu, kterej musíš mít vždycky v zásobě a nastavíš tohle (ukazuje). Bude se to dělat pár minut, tak musíš ty lidi nějak zabavit, ať se nenudí. Kdyby náhodou ti došly příchutě, skoč za mnou, zajdem do skladu." Bedlivě ho poslouchám. "To by mohlo jít snadno" říkám si pro sebe. "Nějaké otázky? Ne? Super, tak přeji směnu bez starostí. :)" Usměje se a odchází. Vše si znovu důkladně prohlédnu a na papír si napíšu co a jak, kdybych náhodou zapoměl.
Otevřel sem. Měl sem připraveny 4 příchutě - vanilkovou, čokoládovou, jahodovou a jogurtovou. Vanilková a čokoládová byly skoro plné, ostatní 2 asi jen z poloviny. Hned se u mě začali hrnou lidé a kupovali si zmrzlinu. Po prvích pár minutách jsem usoudil, že to takhle dál nejde. Povolal jsem Charmandera, aby mi pomáhal. Charmander nadšeně souhlasil. Podával mi kournouty a kontroloval, jestli jsou nádoby s příchutěmi dost plné. Taky vyráběl led - do forem nalil vodu a pak to dal do mrazáku. Strašně mi tím pomohl, ušetřil mi spoustu času. Mohl jsem se soustředit na točení zmrzliny. Krátce po poledni nám došla vanilka. Šel jsem do lednice, vytáhl krabici na připravu vanilkové a ledové kousky. Podle návodu jsem tvořil směs. Naštěstí za tu dobu, co se tvořila, si nikdo vanilkovou nepřál, takže to bylo poměrně v klidu. Až mi skončila směna, šel sem do lednice skontrolvat zásoby. Čokoládové bylo dost, jahodové a jogurtové asi 2 krabice. Vanilková byla poslední. Až přišel "můj šéf", řekl sem mu to. Zkontroloval stroj. "Buď v klidu, ve stroji máš ještě víc jak půlku." Přinesl mi nové kornouty, které jsem uskladnil. Zavřeli sme pro dnešek.
Druhý den probíhal skoro jako ten první - fronta lidí, strašně moc práce, oba sme s Charmanderem neměli moc času na odpočinek, ale nevadilo nám to. Ta práce nás oba bavila. Bohužel, jak sem se obával, kolem třetí hodiny odpoledne došla vanilka a v lednici už jsme neměli. Průšvih! Zachoval sem ale chladnou hlavu. Poprosil sem CHarmandera, aby to na chvíli vzal za mě a točil zmrzlinu. Na nástěnce jsem fixou škrtnul vanilkovou a běžel do cukrárny pro nové krabice vanilky. Do 10 minut jsem byl zpátky. Smazal sem přeškrtnutou vanilku a napsal, že vanilka je opět k dodání. Fronta u stánku už byla více než hrozná. Lidé byli nervózní. Někteří dokonce naštvaní a vylívali si to na Charmanderovi. Rychle jsem to za něj převzal a lidem se omlouval. Ale zvládli jsme to. Byl takový zájem, že jsme přetahovali zavírací dobu, aby se na všechny dostalo. Mezitím přišel "můj šéf". Přivesl mi kornouty a nové náplně. "Promiň, nevěděl sem, že budeš mít takový zájem." "To nevadí, zvládli jsme to, že Charmandere?" "Chaar Charmander". Charmander přikývl. PRo dnešek jsme zavřeli.
Třetí den jsem opět přišel do práce. Všechno si připravil. Krátce před otvíračkou za mnou přišel "šéf" a řekl mi, že dneska má asi pršet, tak asi moc lidí nebude. A měl pravdu. Pršelo celý den. Ne nějak výrazně, spíš to byly slabé přeháńky, ale lidi to odradilo. Za celý den přišlo asi jen 15 lidí. Dal jsem ji o něco větší porce, jako poděkování, že přišli i v tomto nečasu. Večer přišel "šéf". Byl se mnou moc spokojen. "Za ty 3 dny, co si tady, si udělal moc dobré práce. Lidi tě chválili. Ale zítra do práce už nechod, vezme to za tebe jeden študák, co se učí na cukráře a potřebuje praxi. Ještě jednou ti děkujeme." Podáme si ruce. Pak podá ruku i Charmanderovi. "Taky si dobře pracoval." Charmaner se trochu začervená. "Jo a ty zbytky zmrzliny si vezmi domů. Zítra budem mít nové a nechceme to vyhodit." Vzal sem je teda domů. Moc toho nebylo, ale byl sem rád. Večer jsem všem udělal jako moučník zmrzlinu. Všichni byli moc a moc rádi. Zbytek jsem dal do lednice a nechal na jindy.

22 b b | 16. června 2015 v 12:49 | Reagovat

[Smazaný komentář] ten první prosim ignorovat, dostalo se mi tam něco co nemělo.

23 Akira Akira | 16. června 2015 v 15:00 | Reagovat

[22]: poděkují a dostaneš odměnu v hodnotě 1 050Pk

24 Azano Azano | E-mail | Web | 17. června 2015 v 19:35 | Reagovat

1. Azano
2. Do spíše se přikradl mlsnej mankye a nechce nikoho pustit dovnitř. Přesvědč ho aby odešel a nic nesnědl
3. Měl jsem chuť si něco dát, ale doma nic nebylo, vyrazil jsem proto do zdejší cukrárny, kde jsem se moc nenajedl. Bylo mi řečeno, že pokémon Mankye zabral spižírnu a nikoho tam nehodlá pustit. Chvíli jsem si to rozmýšlel, ale nakonec jsem majiteli řekl, že se Manyke pokusím dostat pryč.
Pustili mě tedy dozadu, kde se Mankye stihl zabydlet. Nejdřív jsem nějak nevěděl jak na něj, ale poté mě napadlo ho vylákat ven pomocí jídla. Mankye se ovšem ne a ne chytit. Trochu nervózně jsem přecházel po kuchyni a hledat cokoliv by mi mohlo pomoct.
Povolal jsem si svou Charmander, která by mi mohla pomoct lépe, než kdybych si měl poradit sám, protože mě tam opravdu nechtěl pustit a byl vážně, no agresivní. Charmander vběhla do spižírny a chvíli tam byla. Když vyběhla sdělila mi po svém, že Mankye neodejde, dokud nedostane svůj oblíbený dortík. Polilo mě horko, jelikož jsem nikdy nevařil, ani nevěděl, jak něco takového udělat. Požádal jsem tedy jednoho z cukrářů, aby mi s tím nějak pomohl. Ukázal mi co a jak a díky tomu jsem se dal brzy do pečení onoho dortíku. No pravdou je, že jich několik skončilo v koši, nebo spálených - Charmander si hrála -  ale i hnusných chuťově či vzhledově. Vážně unavenému se mi povedlo upéct dortík, který si Mankye přál. Od těsta, polevy a všeho možného jsem se došoural ke spižírně a dal Mankye dortík. Ten ho chvíli prohlížel, čím mi málem přivodil infarkt, a poté se do něj zakousl. Chvíli přežvykoval a pak se radostně rozskákal po spižírně. "Tak. Hotovo?" Koukl jsem se na Charmander a vzal si Mankye do rukou. Úspěšně jsem ho vyvedl zadním vchodem ven a nechal raději běžet si po svém. Vrátil jsem se zpátky za vlastníkem cukrárny a sdělil mu, že Mankye už je venku.

25 Akira Akira | Web | 17. června 2015 v 19:48 | Reagovat

[24]: Lidé z restaurace ti moc poděkovali a dali ti odměnu v hodnotě 400Pk

26 BSV BSV | 18. června 2015 v 19:48 | Reagovat

1)BSV
2)3.Restauraci docházejí zásoby bobulí do zákusků. Dojdi nasbírat nové.

Byl jsem pozván do mou známé restaurace (už sem pro ně párkrát pracoval) na ochutnání nového jídelního lístku. Jídla nezměnili, přidali tam ale domácí koláče a dorty s čerstvých lesních plodů. Samozřejmě sem ochutnal. Bylo to moc dobré. Za chvilku si mě zavolal majitel. "Rád tě tu vidím." "Já vás taky" "Chutnalo" "ano, velice" "To sem rád. Hele mohl bych tě znovu požádat o laskavost? No prostě přišlo víc lidí, než jsme čekali a došli nám bobulky. Došel bys nám pro ně? My máme strašně moc práce." "Nebojte spolehněte se." Dostal sem seznam, co vše mám vzít - krabičku červených bobulí, krabičku modrých, 2 krabičky žlutých a menší krabičku růžových. Krabičky jsem dostal, dokonce na každé bylo, které bobule do ncih patří. Šel jsem do lesa. Logicky tam by boule měly růst. Dino šel se mnou, aby mi pomohl. Dino našel keř s červenými bobulkami. Společně trháme. Naplníme celou krabičku a na keříku je jich stále dost. Utrhnu jich pár Dinovi a ten je sní. Moc mu chutnaly. Dino se cítí o dost silnější, jeho plamínek na ocásku zesílí taky. Jdeme dál po cestě. Potkáme Pikachu. Schováme se, abychom ho nevyplašili. Jdeme potichu za ním. Dovede nás do aleje keřů s různými bobulkami. Jsou žluté, modré, červené, černé, fialové, ... Zkrátka všechny kromě růžových. Natrháme tolik, kolik potřebujeme. Projdeme celý les, růžové bobule však jsme nenašli. Když jsme šli s nepořízenou, našli jsme na kraji lesa strom v zahradě s růžovými bobulemi. V domě kousek žil jeden pán. Slušně jsem se ho zeptal, jestli bych si mohl vzít pár jeho bobulí. Začal na mě křičet. Měl mě za zloděje a urážel mě. To se nelíbilo Dinovi a šel se mě zastat. Jeho pohled pána rozhodil. Chvíli jsme se dohadovali, ale nakonec souhlasil, pokud si to u něj trochu odpracuju. Souhlasil jsem. Společně jsme řezali velký, starý, uschlý strom. Pak jsem ho musel naštípat na malá polínka. Nebylo to těžké, ale zabralo to skoro celý den. Pán mi poděkoval a já si natrhal své bobulky. Došel jsem do restaurace už dost unavený. Pan majitel mě uvítal. "To sem rád, že si to stihl. Opět si nám pomohl." Rozloučíme se a jdeme s Dinem domů.

27 Akira Akira | Web | 19. června 2015 v 15:31 | Reagovat

[26]: Lidé z restaurace ti moc poděkovali a dali ti odměnu v hodnotě 350Pk

28 Mayu Uchiha Mayu Uchiha | Web | 22. června 2015 v 18:21 | Reagovat

4.Zaspal nám kuchař,pokud umíš vařit prosím zaskoč ho dnes.

*dojdu do restaurace kde jsem byla tehdy a pomahala jako číšnice*ahoj kluci mate mě tu opět takže chcete tentokrát kuchaře?*zasměju se*kluci se podívali a souhlasně přikyvly*dobře a co by ste chtěli abych navařila*kluci podali seznam co vše ma byt uvařené*no paníííííííí*povím a začnu teda vařit jídlo*po určite době navaří to co chtěli kluci a vyjde s kuchyně*tak jo mám hotovo zkuste

29 Mayu Uchiha Mayu Uchiha | Web | 22. června 2015 v 18:25 | Reagovat

[28]: když to kluci zkusili pochvalili jí*to sem rada že vam to chutná a že bude i lidem mám pomoct i normalně?*kluci přikyvly*oblikla sem se jak do kuchařského tak čišnického a střídavě pomahala*když došlo jídlo navařila sem a když potřebovali pomoc  s nošením nosila sem a tak to šlo clý den*kluci mám dost a sem vyčerpana jak nikdy*kluci se usmali a donesli něco na pití*dík poděkuju*tak to by bylo co kluci

30 Akira Akira | Web | 25. června 2015 v 15:49 | Reagovat

[28]:

[29]: Lidé z restaurace ti moc poděkovali a dali ti odměnu v hodnotě 400Pk

31 Azano Azano | E-mail | Web | 26. června 2015 v 17:36 | Reagovat

1. Azano
2. Byla tu povodeň a naše skladiště to dost odskákalo.Prosím pomoz nám to napravit
3. Procházel jsem se kolem skladiště, kudy jsem vždy vedl na procházku své pokémony, ovšem dnes jsem je nechal v pokéballech, protože tu bylo ještě dost velkých louží ze včerejška jak pršelo. Jenže tady ve skladišti to vypadalo, jako kdyby voda odpadla před několika málo minutami. "To je spoušť." Zamumlal jsem si pro sebe. "Možná bych mohl pomoct. Ne možná, určitě." Řekl jsem si rozhodně a vešel do skladu. No spoušť tu byla parádní. Přivolal jsem si všechny své pokémony a rozvrhl práci. Alespoň se trochu protáhnou a procvičí své dovednosti. Charmander měla za úkol sušit veškeré vlhké a promočené věci, Kricketot a Phanpy odsouvali bedny na jednu hromadu, Finneon z hlubokých louží vyhazoval věci patřící do skladiště a já s Shiny Bulbasaur všechno rovnal do regálu a zkrátka tam, kam to patřilo. Samozřejmě, že nám občas něco spadlo na hlavu zase hezky dolů a tím se udělal ještě větší nepořádek, ale tak nějak jsme to zvládli. Finneon i Charmander zvládli svůj úkol na výbornou a tak jsem je vrátil zpátky do pokéballu aby si odpočali. Phanpy s Kricketot pak už jen dělaly blbosti, takže jsem s Shiny Bulbasaur dodělal zbytek sám. "Pracovala jsi pilně." Pohladil jsem jí po hlavičce. "Tak tohle by bylo." Ještě jsem několikrát prošel celé skladiště jestli jsme něco nevynechali. Až na jeden menší úsek bylo všechno v pořádku. Onen úsek jsem douklidil sám a poté se vydal za správcem skladiště, abych mu oznámil, že skladiště už je v pořádku.

32 Akira Akira | Web | 26. června 2015 v 18:23 | Reagovat

[31]: Lidé z restaurace ti moc poděkovali a dali ti odměnu v hodnotě 350Pk

33 luckadasa luckadasa | 16. srpna 2015 v 20:49 | Reagovat

1.luckadasa
2.Ztratili se nám tři hračky z dětského koutku najdi zloděje nebo to jinak vyřeš

3. Chodím po městě a přemýšlím kde sehnat penízky(: A vtom Před se bou vidím restauraučku. Když do ní vejdu tak řeknu: Dobrý den nebila by tu nějaká prácička? A vtom mi nějaký pán řekne: Ano z děckého koutku se nám stratili tři hračky najdi prosím a přines zpátky! Kývla a ten pán mi na pc ukázal obrázky těch hraček. Kývla jsem a pak mě něco napadlo! A nemáte nějakou poličku kde ty hračky leželi? Pán kývl a ukázal mi poličku. Pak jsem se ještě zeptala a kdy se ztratili? Pán řekl že tu ráno ještě byli. Dobrá řekla jsem z úsměvem a řekla: Absole pojď ven! Za několik sekund se předemnou oběvil Absol. Pán byl překvapený co Absol z tím má společného? Absole dokázal bys podle čichu najít stopu? Absol kývl že asi jo. A tak jsem mu řekla potřebuji najít zloděje hraček zkus si čichnout k té poličce a najít  zloděje podle čichu. Absol kývl čichl k poličce a vedl mě. Zavedl mě hluboko do jeskyně. A já řekla: halo je tu někdo? Zachvíli jsem cítila jak mě někdo škrábl. Řekla jsem: Absole tos byl ty? A pak jsem vyvolala pikachu. A všimla si mechu. Pikachu elektrický útok na ten mech! Mech po chvíli začal hořet Hned jak bylo vidět podívala jsem se kdo mě to škrábl stál tam Meowth a držel tu hračku. Ale jen jednu. Meowth dej mi to! To patří do děckého koutku děti budou smutné!Meowth ale odfrknul mě je to jedno! Já ale na to: A co mám udělat abys mi tu hračku dal?  Porazit mě! Vážně to nejde jinak? Meowth jen zavrtěl hlavou a řekl: zápas nebo na hračku zapomeň a odejdi! Tak dobrá. Řekla jsem ale šťastná z toho nebyla. Vyvolala jsem i Starly a zeptala se: Tak kdo z zvás chce zápasit? Všichni jen pokrčili rameny tak můžu tě požádat o zápas pikachu? Pikachu jen kývl tak jo volím si tebe pikachu! 1.luckadasa
2.Ztratili se nám tři hračky z dětského koutku najdi zloděje nebo to jinak vyřeš

3. Chodím po městě a přemýšlím kde sehnat penízky(: A vtom Před se bou vidím restauraučku. Když do ní vejdu tak řeknu: Dobrý den nebila by tu nějaká prácička? A vtom mi nějaký pán řekne: Ano z děckého koutku se nám stratili tři hračky najdi prosím a přines zpátky! Kývla a ten pán mi na pc ukázal obrázky těch hraček. Kývla jsem a pak mě něco napadlo! A nemáte nějakou poličku kde ty hračky leželi? Pán kývl a ukázal mi poličku. Pak jsem se ještě zeptala a kdy se ztratili? Pán řekl že tu ráno ještě byli. Dobrá řekla jsem z úsměvem a řekla: Absole pojď ven! Za několik sekund se předemnou oběvil Absol. Pán byl překvapený co Absol z tím má společného? Absole dokázal bys bys podle čichu najít stopu? Absol kývl že asi jo. A tak jsem mu řekla potřebuji najít zloděje hraček zkus si čichnout k té poličce a najít  zloděje podle čichu. Absol kývl čichl k poličce a vedl mě. Zavedl mě hluboko do jeskyně. A já řekla: halo je tu někdo? Zachvíli jsem cítila jak mě někdo škrábl. Řekla jsem: Absole tos byl ty? A pak jsem vyvolala pikachu. A všimla si mechu. Pikachu elektrický útok na ten mech! Mech po chvíli začal hořet Hned jak bylo vidět podívala jsem se kdo mě to škrábl stál tam Meowth a držel tu hračku. Ale jen jednu. Meowth dej mi to! To patří do děckého koutku děti budou smutné!Meowth ale odfrknul mě je to jedno! Já ale na to: A co mám udělat abys mi tu hračku dal?  Porazit mě! Vážně to nejde jinak? Meowth jen zavrtěl hlavou a řekl: zápas nebo na hračku zapomeň a odejdi! Tak jsem řekla tak jo pikachu volím si tebe elektrický útok! Meowtha to zasáhlo ale pak použil škrábavý útok. Řekla jsem pikachu vyhni se a bleskový útok plná síla! Pikachu to tak udělal a Meowth byl poražený. Pak se vzpamatoval a hračku mi vydal. Já ale řekla a co ty další dvě? Meowth mi to všechno řekl takto: šli jsme spolu já skitty a pichu. Ukradli jsme ty hračky a utekli. Stačí? Kývla jsem a pak se ho zeptala a kde ty ostatní najdeme? Meowth se na mě podíval zlým pohledem a řekl: to si jako fakt myslíš že ti to řeknu? To je fakt ubohý! Já na to ale řekla a až to že kradeš řeknu policistce jeny tak to bude ubohý? Její pokémon má lepší čich než můj Absol ten tě najde hned! Meowth jen udělal ještě zlejší pohled který říkal: Zmizni už mě štveš. Ale na konec mi to řekl: Támhle za tím stromem má skrýš skitty dál tě nasměruje ona. Řekl Meowth a pak zmizel za stromami. Šla jsem a pak viděla malinkou jeskinku křikla jsem do ní: Skitty jsi doma? Zachvilku vyšla a v ocásku držela druhou hračku. Skitty já vím že jsi tu hračku ukradla a ještě k tomu z děckého koutku to je ostuda. Skitty to chvíli zapírala ale pak se přiznala: Ano ukradla je mi děsně nikdy jsem to udělat nechtěla oni mě k tomu přemluvili ale už jsem neměla odvahu se tam vrátit a teď je mi to strašně líto! Řekla a začala brečet. To nic skitty já tu jsem abych tu hračku donesla zpátky! Skitty se mě zeptala vážně? A řekneš to policistce jeny? Řekla jsem ji: co? No pokud to už nikdy neuděláš tak by o tom policistka jeny nemusela vědět! Skitty se na mě usmála děkuji tady máš tu hračku! Řekla a podala mi jí. Děkuji řekla jsem a zeptala se: A můžeš mi prosím říct kde bydlí pichu? Skitty jen řekla: prosím nechoď tam! Pichu je zlý a myslí si že je nejsilnější nechce nikoho poslouchat ještě ho nikdo neporazil i já se ho bojím! Niko neporazil říkáš? No nikdo ho ZATÍM  neporazil protože já budu první! Skitty jen řekla: tak dobrá zavedu tě tam. Ale varovala jsem tě! Kývla jsem. Když mě Skitty dovedla k kousku louky?!? Co tady bydlí pichu? Ano řekla Skitty. Jen zakřič! Tak jo! Řekla jsem a zakřičela: Pichu vylez! Za chvíli pichu vylezl z trávy. Pichu dej mi tu hračku co si dneska ukradl! Pichu se jen zasmál a řekl: a proč bych to měl jako dělat? Zloději dej mi to! Řekla jsem mu. Pichu ale jen řekl: hele slaboto nech toho nemůžeš se mnou měřit! A to mě ten Pichu naštval. Pikachu pojď ven! Ocasový bičík! Co pikachu? Řekl Pichu. Ale ocasový bičík ho zasáhl . Pichu upustil hračku A já řekla:     pikachu chyť tu hračku! Pikachu jí chytil a utíkal za mnou. Jrště jsem v rychlosti stihla říct Skitty děkuji za pomoc! Když jsem se vrátila do restaurace všechny tři hračky jsem odevzdala.

Ps: je to dost dlouhé?(:

34 Akira Akira | Web | 23. srpna 2015 v 19:48 | Reagovat

[33]: Lidé z restaurace ti moc poděkovali a dali ti odměnu v hodnotě 400Pk

Ps:je to perfektní :)

35 Venosaurka Venosaurka | 19. října 2015 v 18:03 | Reagovat

Venosaurka
To co zbylo
Dojdu na brigádu a s absolem a řeknu sem budeme chodit aby se mohl mega vyvinout absol proto udělá vše zajdem tedy do restaurace a řeknu tak du vám pomoct stim koutkem a cilan přikývne podívám se na absola a usmněju se dojdu na stavbu všechno tam je rozbořený a nic jim nepomáhá povolám absola a skus rychlí útok vezme traverzu a dohese jí dělníkovi ten spadne a nevstane podívám se na vyčerpaného absola hm skusíme to jinak někteří pokemoni to umí líp než lidi zajdu do hor najdu timbury kteří se přidat nechtěli avšak partička timburů se ke mně přidala najdu i colkendůry kteří touží po práci a ještě gimbura nahdu machopa  machampa a machoka pak sem pokemony přinesla na stavbu ale pak se to všechno zníčí zase pokemoni se znovu dají do práce a následně se to zase zníčí stop zařvu dojdu přes ruiny uvidím lesík ve kterém žijí bojový pokemoni ničili nám to sou to ochránci docvakne mi všimnu si lucariů a primape jak pouzívají mega rány a aurové koule zasáhnou mně spadnu na zem a sem omráčená zvbudím se vnějkém dvřevěnem plátěném domně sou tam lucariové a primape zvednu a řeknu pokud sem vám nějak ublížila omlouvám se málem spadnu ale lucario mně chytí doprovodí mně do restaurace všimnu si pokemonů a ostatních vyčerpaných lidí zaútočí namně ablole rychlí útok nic se nestane lucario použije aourovou kouli já řeknu bohužel se stavba ruší vejdu dovnitř a nafouknu hrad a do kádi dám balónky pokemoni a děti se tam rozběhnou tak lucario nechtěl bys jít se mnou

36 Venosaurka Venosaurka | 19. října 2015 v 18:07 | Reagovat

Ohledně lucaria nemohla bys akiro u něj udělat vyjímku aby se ke mně přidal navíc je nejoblíbenější bojoví pokemon slibuju že mněsíc si nic nechitim

37 Akira Akira | Web | 26. října 2015 v 17:31 | Reagovat

[35]: Lidé z restaurace ti moc poděkovali a dali ti odměnu v hodnotě 300Pk

[36]: bohuzel

38 Lorenas Lorenas | E-mail | 24. prosince 2015 v 13:12 | Reagovat

kuchař

39 Michedren Michedren | 22. června 2016 v 10:04 | Reagovat

2  Náš číšník je doma kvůli manželce. Pokud máš nějaké schopnosti tohoto druhu, zaskoč ho.
Když jsem viděla restauraci že potřebují pomoc tak jsem hned šla dovnitř. Domluvila jsem se a řekl mi že tu mám pomáhat dva dny. Od 7 ráno do 6 večera. Já Jsem tedy se oblékla jako číšnice a byla jsem připravena na první zákazníky. První přišla paní s pánem. Přišla jsem k nim. *Dobrý den vítejte v naší restauraci. Tady máte snídaňové menu.* Když přišli další zákazníci řekla sem jim to samé a umála jsem se. Přišla jsem k paní a k pánovy. *co jste si obědnali?* Řekli dvakrát palačinky a jahodový čaj. *Dobře tak chvíli čekejte. Další stůl si obědnal míchané vajíčka se slaninou. Dala jsem objednávky kuchaři. Za 5 minut to bylo hotové a zákazníci byli spokojení. Bylo už kolem 12 hodiny a přišli 3 zákazníci společně a hned za nimi 2 společně. Dala jsem jim už odpolední menu. první tři si objednali špagety se sýrem a omáčkou. potom guláš a chleba a ten třetí si objednal hranolky s grilovanou nivou. Dala jsem jim to poděkovali a já byla s úsměvem na tváři. Další dva si objednali rizoto. Když sem jim dala zase objednávku poděkovali. Další zákazníci přišli kolem jedné hodiny. Ty si jenom objednali cocacolu pizzu. Nakonec už moc lidí nechodilo. No už bylo k večeru a to přišli poslední dva zákazníci. Ty ale přišli jenom na pivo. Už jsme zavírali. Já jsem z dneška byla unavená. Další den přišlo o něco víc zákazníků. Na snídani přišlo 10 zákazníků. objednali si palačinky palačinky na slano s houbami šunkou a špenátem a míchané vajíčka. Když jsem rozdala jídlo. Na oběd jich přišlo 6. Ty si objednaly guláš, špagety sýrem a omáčkou, hranolky atd. K večeru přišli jenom 3 lidé. Ty zase přišli jenom na pivo. Šéf mi poděkoval moc.

40 Enwy Enwy | 23. června 2016 v 15:04 | Reagovat

[39]: Práce vykonána dobře, získáváš 400 Pk.

41 Ty Lee Ty Lee | 3. července 2016 v 17:11 | Reagovat

4. Nějaký chytrolín nechce zaplatit. Vyřeš to.
Hned sem se s tim panem pustila do reci. *Prominte ale donesli jste mi to jidlo po 30-ti minutach a ja tak dlouho nikde necekal takze za tohle nebudu platit takze jak rikam nebudu platit.* Nevedela sem mu co rict a pak me napadlo hned to co mu mam rict. *Prominte ale vzdy se ceka trochu dele a jestli se vam to nelibi tak se omlovame ale musite zaplatit. Je nam to lito ale myslim to vazne. *Rikam vam ze mate pomalou obsluhu a nebudu to jidlo platit.* *Ja vam ted neco reknu takze za prve jidlo bylo teple ze.* *No to ano bylo. *Za druhe chutnalo vam snad.* *Ano bylo to dobre.* *Tak vydite tak proc by ste teda nezaplatil kdyz sme vam to dali tedy o trochu pozdeji.* *Protoze tu uz dlouho cekam a to nemam rad proste za pomalou obsluhu nechci platit.* *Me se to zda jako uplna blbost  ze nechcete platit jenom za to ze ste cekal o trochu dele.* *A vite co ja to tedy zaplatim a uz me tu nikdo neuvidi.* No vidite ze jste nakonec zaplatil.* Pan mi polozil penize na stul a kdyz odchazel tak jeho posledni slova byla zbohem.

42 Enwy Enwy | 4. července 2016 v 20:21 | Reagovat

[41]: Práce vykonána, avšak pouze polovičně. Odměnou ti je 200 Pk. (Důvod: Úkol zněl 'nechce' a ne 'nemůže')

43 Delaney Delaney | 5. července 2016 v 16:31 | Reagovat

Delaney
Naše půda potřebuje úklid. Ukliď.
Cestou s tréningu sme sa s Growlithe a Konane zastavili v reštaurácii. Objednali sme si nejaké jedlo, ale oznámili nám, že to zrejme bude trvať dlhšie, pretože nejaká časť personálu šla upratovať povalu a tak musí menej ľudí stíhať viac objednávok. "Aha," zamyslene som odvetila čašníkovi. "A... Keby som vám to za tento deň upratala len ja so svojimi Pokémonmi, mohli by sme sa tu najesť zadarmo?" Čašník sa nachvíľu zamyslel a poradil sa so svojím vedúcim, potom mi oznámil, že súhlasia. Do reštaurácie sa vrátilo niekoľko čašníkov, spokojných, že majú to upratovanie z krku. Do ruky mi dali vedro s vodou a dva mopy a ešte nejaký čistiaci prípravok. "Tak sa dajme do práce," zasmiala som sa na Konane a Growlithe a vyrazili sme na tú povalu. Ešte predtým som si na seba vzala zásteru, aby som sa nezamazala.
Musela som uznať, že tam fakt bol dosť bordel. Jediné malé okno bolo zaprášené, všade sa povaľovali staré zatuchnuté knihy a bolo tam plno krabíc s haraburdami. Všetko pokrývala vrstva prachu a bola som si istá, že v tmavých kútoch určite budú žiť nejakí Pokémoní škodcovia. Na podlahe bolo niekoľko menších metličiek, handra a ešte nejaké náradie na umývanie, čo tu zrejme nechali tí čašníci. "Dobre. Pohybujte sa pomaly, aby ste zbytočne nerozvírili prach. Prvé čo urobíme je, že pretriedime obsah tých krabíc," povedala som Growlithe a Konane a vzala som prvú krabicu. Bola z kartónu a vnútri boli nejaké staré brožúry a letáky. Podľa dátumu na letákoch som zistila, že už je to dosť staré a tak som prikázala Growlithe, aby to odniesla niekam von, kde sa už o to postarajú tí čašníci. Zatiaľ čo Growlithe bola preč, my s Konane sme sa prehrabovali ostatnými krabicami. Tie kartónové sme odložili spolu so starými nepotrebnými vecami na hromadu, ktorá sa mohla vyhodiť. Tie drevené, ktoré boli ešte v dobrom stave sme nechali na umytie. Ešte sa určite využijú. Keď sa Growlithe vrátila, všetky veci určené na vyhodenie som zabalila do starej deky a tú som jej pripevnila na chrbát a poslala som ju to ísť zaniesť do nejakého koša.
Pravda, niektoré veci z krabíc sa ešte dali použiť. Nejaké ozdoby určené napríklad na vianoce, nejaké zachovalejšie obrazy a uniformy pre zamestnancov, ktoré boli ešte v dobrom stave. Na uniformách som niektoré veci poprešívala s pomocou Konane a boli zasa ako nové a tak som ich všetky uložila do drevenej krabice. Keď sme boli hotové s krabicami, prišiel čas na utieranie podlahy. Podala som Konane mop, Growlithe dostala handru a ja som si tiež vzala mop. Na podlahe sme narazili na obrovské guče prachu a podobné zvláštne veci, ale inak tam nebolo nič. Keď sme podlahu vytreli dočista a dosucha, presunuli sme sa k bedniam v rohu. Boli v nich sklené fľaše, zrejme určené na naplnenie. Niekoľko sme ich poutierali a očistili sme aj bedne a miesto okolo nich. Keď som utierala poslednú fľašu, z tmavého rohu blízko nás niečo vyskočilo. Ukázalo sa, že je to malý Shuppet, ktorý sa na nás mračil. Growlithe sa však pochlapila a použila naňho Rev, po čom Shuppet ihneď zmizol.
V hornom tmavom rohu viselo niekoľko Zubatov, ktorých však Growlithe tiež rozohnala svojím Revom. Okrem toho tu už neboli žiadni Pokémoni a keďže boli veci roztriedené a podlaha a bedne čisté, vrátili sme sa späť do reštaurácie, kde sme si objednali veľkú pizzu.

44 Enwy Enwy | 6. července 2016 v 12:00 | Reagovat

[43]: Práce byla vykonána skvěle, jako odměnou je ti 300 Pk.

45 Kaori Kaori | 8. července 2016 v 10:07 | Reagovat

Kaori
4. Plot před restaurací potřebuje natřít. Pomoz prosím.
Bylo krásné počasí a já jsem se procházela trávou. Najednou jsem uslyšela hlasité kručení v mém břiše. "Asi bych si měla dojít na oběd" špitnu si pro sebe. Jdu do nejbližší restaurace, kterou uvidím. Vypadá docela hezky, až na ten příšerný zrezavělý plot, ale ten snad dokáži přehlédnout. Vstupuji do restaurace a vypadá to tam docela narvaně. Po chvilce hledání najdu nějaké místo k sezení a jdu si sednout. Přijde ke mě čišník. "Co si dáte, slečno?" optá se mě. "Zeleninový salát" odvětim. Čišník kývne a jde do kuchyně. Já vyhlížím z okna a něčeho si všimnu. U plotu se hádá vedoucí restaurace s nějakým.. dělníkem? Pečlivě poslouchám jejich rozhovor. "Jak jako, že ten plot nehodláte natřít?" zeptá se rozčíleně vedoucí dělníka. "Váš personál na mě hrozně tlačí! Tohle nemám za potřebí. Odcházím." odpoví dělník, otevírá branku a jde pryč. Vedoucí si povzdechne a najednou si všimne, že ho pozoruji. Rychle uhnu pohledem a začnu se věnovat svému salátu.

Salát jsem dojedla, zaplatila a odcházím z restaurace. Vedoucí mě ale zastaví. "Prosím, pomůžete nám?" optá se. "Potřebujeme pomoc natřít plot, zaplatíme vám dobrou cenu." navrhne. Stejnak nemám nic jiného naplánované, takže práci přijmu. Vedoucí mi přinese kýbl s barvou a velký štětec. Pomalu začínám natírat plot. Jde mi to celkem plynule, na to že to dělám poprvé.. "Hej, kdo jsi?" ozve se za mnou. Otočím se a stojí tam ten samí dělník, který se pohádal s vedoucím. Najednou z restaurace vyběhne vedoucí. "Tahle dívka mi pomáhá natřít plot, na rozdíl od tebe!" okřikne dělníka. Dělník jde ke mě. Mávne rukou a chce natřený plot zkazit, ale já mu do obličeje cáknu hnědou barvu. "Tch" sykne dělník a odejde. Vedoucí se pousměje a já pokračuji v natírání plotu.

"Hotovo" řeknu.

46 Enwy Enwy | 8. července 2016 v 18:29 | Reagovat

[45]: Zdravím. Práce byla odvedena dobře, odměnou je ti 400Pk.
-// Jenom příště, prosím počkej, než ti neudělám profil. Málem bych už chtěla napsat, že je to nějaký omyl a že tě nemám v seznamu členů x'3

47 Kaori Kaori | 9. července 2016 v 12:37 | Reagovat

[46]: Aha, tak to se omlouvám. Nenapadlo mě to. :D

48 kaori-snilek kaori-snilek | 10. července 2016 v 20:30 | Reagovat

-Kaori
-Nějaká paní histericky křičí, když uvidí špagety. Pomoz nám.

Vychutnávám si svůj Hamburger. "Ale proč jste si ty špagety objednávala když se jich tak bojíte?" optává se servírka nějaké ženské. "J-já, já jsem chtěla překonat strach!" odpoví jí ženská. "Ale prosim vás, jsou to pouze obyčejné jedlé špagety, tak si je s chutí dejte" servírka předstrčí talíř se špagetami k ženské. *ženská začně hlasitě křičet.* "Sakra dejte ty špagety ode mě!!!" začne pořvávat na celou restauraci. Servírka položí špagety na vedlejší stůl a dlaně si položí na obličej. Hlasitě si povzdechne. "Tak tedy. Dáte si něco jiného?" zeptá se zoufale servírka. "N-ne, j-já chci ty š-š-špagety" vykoktá ze sebe ta šílená ženská. "Ale vždyť se jich bojíte!" křikne na ní už rozčílená servírka. "Bože, pomozte mi někdo, kdokoliv" povzdechne si. Poté přebírám situaci do svých rukou já. Hodlám té ubohé servírce, která už neví co si má počít, pomoci.

"Tak paní, důvod proč se bojíte těch špaget?" zeptám se. Ženská na mě jen zmateně párkrát mrkne. "J-já nevím" odpoví mi. "Ahá, mm.. Jop! Mám nápad" vyhrknu na ní. Z krku jsem si sundala svůj šátek a uvázala ho ženské na hlavu, aby neviděla. Servírka nechápajíc co dělám stála vedle nás. Když jsem si byla jistá, že ženská nevidí, vzala jsem talíř se špagetami. Nabrala jsem je na vidličku. "Otevřete pusu" řeknu ženské. Poslušně poslechne a pusu otevře. Dám jí tam špagety. Ženská špagety spokojeně jí a následně je spolkne. "Chutná?" "A-ano, je to velmi dobré!" Na tváři mám úšklebek. "To jsem ráda, že vám ty špagety chutnají" následně jí sundám šátek z očí. Ženská pohlédne na špagety a už.. nekřičí. Začne se jimi dál ládovat.

49 Enwy Enwy | 12. července 2016 v 18:11 | Reagovat

[48]: Práce odvedena dobře.
Odměnou je ti 350 Pk.

50 kaori-snilek kaori-snilek | 3. září 2016 v 20:26 | Reagovat

Kaori
2. Ve slepě se usadil velký Gastly a nechce pryč. Co je horší, upíjí vína! Vyžeň ho.

"Cože? Jak jako, že tam je Gastly?!" Vyšiluje má vedoucí. Já stojím opodál a uklízím kuchyn, přitom rozhovor pečlivě poslouchám. "Hej ty!" Ukáže na mě s přísným pohledem. Vyjekaně se na ní podívám v ruce držíc několik čistících prostředků. "Dojdi do sklepa a vyžen toho drzého Gastlyho." Rozkáže mi. Já nejistě kývnu. Poberu koště a vydám se do sklepa.

"No tak! Odpal!" Křičím na pokémona a přitom proti němu mávám koštětem. Bohužel mě ale ignoruje a dál upíjí víno z několika lahviček. Povzdechnu si a porozhlédnu se po místnosti. "Třeba to nemusí být násilím." Špitnu, když uvidím sud s vínem. Ihned k němu běžím. Nemotorně ho vezmu do rukou a běžím ke Gastlymu.

"Héj! Koukni co mám!" Vykřiknu, ve snaze na sebe upozornit, což se mi také povede. Pokémon si mě nejdříve měří pohledem, ale potom si to ke mně namíří. Rychle utíkám pryč. Nějak se mi podaří slézt po žebříku do přízemí a potom už uháním z restaurace. Gastly mě pronásleduje a už je mi skoro v patách. Podaří se mi ještě několik metrů běžet někam do lesa, ale potom už sud položím na trávu a schovám se za strom. Gastly se do sudu samozřejmě pustí a začne z něho upíjet víno. Ušklíbím se poté už si to mířím zpátky do restaurace.

"Hotovo." Ujistím s úsměvem vedoucí.

51 Enwy Enwy | 3. září 2016 v 22:32 | Reagovat

[50]: Práce - Mission complete!
Odměnou je ti 100 Pk.

52 Rin Rin | 20. září 2016 v 15:59 | Reagovat

1. Hazuki Rin
2. 4) Plot před restaurací potřebuje natřít. Pomoz prosím.
3. Průběh:
V dobré náladě přichází Rin na domluvenou práci. Má natřít plot, jak se domluvila s majiteli, má zde nachystanou bílou barvu a štětec (takový tlustý, aby se jí lépe natíralo). Vzala si na to z domu i vhodné oblečení, aby si neušpinila to, které používá běžně. "Tak jdem na to!" hlesla si tiše sama pro sebe, vzala do ruky barvu, štětec a šla ven k plotu, byl hodně popraskaný, celkově nevypadal moc pěkně.
Rin zaklekla na začátku plotu a začala natírat od spodu směrem nahoru. Práce to byla opravdu složitá, nebylo to jen tak, pořádně ji z toho, jak byla ve dřepu bolely nohy, a když byla předkloněná, tak zase záda. Vábila ji je ta myšlenka, že dostane výplatu.
Plot již celý natřela, proto si odpočinula, dala si svačinu a poté, až plot proschnul, dala se do druhé vrstvy.
Byl to poměrně dobře odvedená práce, nějaké ty chyby to mělo, nebyla to žádná vyučená natěračka...Šla zpět k majitelům, odložila barvu i štětec a nadšeně se usmála. "Hotovo!"

53 Enwy Enwy | 23. září 2016 v 16:53 | Reagovat

[52]: Práce byla odvedena úspěšně. Odměnou ti je 400Pk.

54 Ty Lee Ty Lee | 16. října 2016 v 9:59 | Reagovat

Beru 1 praci
Kdyz mi majitel toho skladu rekl co se stalo tak jsem se dala do patrani. Hledala jsem nejdrive jestli tam neni nejaka dira ve zdech ze by to mohl byt nejaky pokemon. A taky jsem ji nasla byla trochu vetci. A take zmizelo nejake jidlo a krabice. Kdyz jsem sla patrat ven tak jsem si vyvolala eevee. *Eevee resime tu pripad ze skladu zmizelo hodne jidla. Prosim pomozmi tady venku najit nejake dukazi a podezdrele veci.* Eevee mi chtela moc rada pomoct. Tak jsme se dali do patrani. Hledali jsme kolem toho skladu a pak me napadlo ze ze zadu toho skladu je dira a tak budem hladat pobliz. Kdyz jsme tedy hledali tam tak si Eevee vsimla latky. Vypadalo to jako z utrzeneho tricka. *Vyborne eevee.* Nasli jsme s eevee dalsi diru ale byla v plote. *Nekdo se sem musel vkrast ale proc by to udelal jenon v jednom sklade a ne ve vice.* Chvili jsme o tom premylseli a pak jsme sli za tim majitelem skladu. *Mohla bych se podivat na zaznam z kamer* majitel mi to dovolil a ja jsem se podivala. Nejdrive se tam obevil charmander s totodilem a pak se tam zjevim klul v cervene mikine a cernimi kalhoty. A pak kadabra. *Patri vam tu jeste nejaky sklad?* Majitel mi odpovedel ze jo.* Tak jsme v noci cihali u dalsiho skladu a ten kluk se tam obevil znovu a rozbehli jsme se k nemu. ** Proc tu krades v mem skladu! Coze Maxi?** **Ano tati chtel jsem ti to tu znicit aby si pak byl vice doma protoze tu travis vsechen cas** ** Uz budu vice doma** no a pripad byl vyresen.

55 Drobeček Drobeček | 27. října 2016 v 21:42 | Reagovat

[54]: Když už zloděj chtěl vrátit ukradené zboží, přiletěl od někud Murkrow a sebral jednu krabici. Poletuje teď nad tebou a tváří se, jako by chtěl zápasit.

56 Rin Rin | 28. října 2016 v 18:40 | Reagovat

1. Hazuki Rin
2. úkol č. 4
3. Průběh:
Hned brzy ráno Rin zašla do restaurace poptat se po nějaké brigádě. Bylo jí řečeno, že dochází donuty, které lidi tolik milují, proto se Rin bez váhání nabídla, že je obstará.
Rozběhla se tedy do obchodního centra, donuty koupila a zvesela šla zpět k restauraci, nebyla to náročná práce, ale peníze potřebovala a byla ráda za jakoukoliv práci. "Dobrý den, šéfe! Tady vám nesu ty donuty, které potřebujete." Podávala mu je v papírovém pytlíku.

57 Drobeček Drobeček | 28. října 2016 v 19:14 | Reagovat

[56]: //Pěkně stručně, ale o to v tomhle úkolu šlo :D

Šéf s díky přijal dodávku donutů a zaplatil ti 400Pk.

58 Drobeček Drobeček | 28. října 2016 v 19:18 | Reagovat

[56]: //Btw ten zisk se pobil s cenou donutů(200Pk) a park ballem, tak se nelekni, že ti nepřibyli peníze :D

59 Rin Rin | 28. října 2016 v 19:22 | Reagovat

[58]: Zajisté :-))

60 Ty Lee Ty Lee | 30. října 2016 v 9:43 | Reagovat

Tak jsem se rozběhla za murkrowem do lesa. Ale po chvíli jsme ho s eevee stratili. *Skusíme hledat na stromech třeba se tam někde murkrow schoval. Co myslíš eevee?* Eevee se to nějak celé nezdálo. Tak jsme teda chvíli hledaly na stromech ale murkrow nikde. Chledali jsme po lese všede možně ale pořád nic. *Eevee tak mě napadlo murkrowům se líbí lesklé běci a tak bychom mohli nějakého nalákat a třeba nás dovede aji k té ukradené krabici.* Eevee se ten nápad líbil. Tak jsem z kapse vytáhla lesklou sponku. A dali jsme ji na kámen. Po chvíli přiletěl murkrow. *Tak jdem eevee.* Murkrow letěl pomalu a tak jsme ho v pohodě stíhali. Pak doletel do svého hnízda. Byl to nejaký dům. *Eevee musíme rychle najít tu krabici a jít pryč.* Šli jsme zadním vchodem hledali jsme po celém domě a nikde mezitím sem našla mojí sponku to ale nebylo tak důkežité. *Eevee asi pujdeme na půdu.* Eevee se to ale nelíbilo ale nakonec tam šla semnou. *Eevee vidím tu krabici.* Už sem jí měla v ruce a šli jsme pomalu dolů z té půdy a ten žebřík prasknul eevee zůstala na hoře. *Eevee neboj se a skoč já tě chytím.* Eevee tedy chvíli přemíšlela a na konec skočila. Šli jsme už do tohi skladu a krabici jsem vrátila.

61 KuMarry KuMarry | 30. října 2016 v 9:50 | Reagovat

[60]: Tu brigádu už dávno splnil někdo jiný..

62 Ty Lee Ty Lee | 30. října 2016 v 10:57 | Reagovat

//ale ja sem ji mela rozepsanou uz predtím

63 KuMarry KuMarry | 30. října 2016 v 11:04 | Reagovat

[62]: Ah, promiň! Majitel skladu ti poděkoval a dal ti 300pk.

64 Drobeček Drobeček | 5. listopadu 2016 v 16:10 | Reagovat

5. Z pokémoního střediska se ztratilo několik pokéballů. Sestra Joy žádá někoho o pomoc. Pokébally můžou být zakutálené kdekoliv, nebo je snad někdo mohl ukradnout?

------Šel jsem se najíst do restaurace, když do mě po cestě vrazil nějaký můž s pytlem na zádech. "Hej! Dávejte pozor!" zakřičel jsem za ním, ale už byl dávno pryč. Pokrčil jsem rameny a šel dál...
------Procházel jsem kolem pokemonního střediska a už z dálky slyšel sestru Joy volat: "Pomoc! Ukradli nám pokemony!" Zděsil jsem se a běžel rovnou k sestře.
------"Kdo vám ukradl pokemony?" zeptal jsem se jí.
------"Nějací dva muži v černém oblečení! Měli na tričkách velké rudé písmeno 'R'..." skoro plakala Joy.
------"Jak se to vůbec stalo?" divil jsem se.
------"Donesli mi pokeball, že v něm je prý nemocný pokemon. Když jsem ho otevřela, vyletěl z něj Arbok, ale rozhodně nemocný nevypadal! Spoutal mě ocasem a ti muži ukradli všechny pokebally, co našli!" vysvětlovala zoufale a pak dodala: "Myslím, že je cpali do pytlů..."
Sestra se znovu rozplakala a už z ní nešlo zjistit víc informací. Uvažoval jsem, co s tím a pak jsem si vzpomněl, jak do mě vrazil ten divný muž. To byl určitě jeden z těch zlodějů!
------"Počkejte tady, donesu pokebally zpět!" zvolal jsem a rozeběhl se směrem tam, kde jsem potkal to individuum. Kolem mě projelo policejní auto, asi také pátrali. Auto ovšem jelo po silnici, a tak si nevšimlo muže v postranní uličce, který měl na tričku rudé 'R'. Já si ho však všiml a okamžitě jsem k němu běžel. "Hej, ty tam!" zavolal jsem na něj. Otočil se a podíval se na mě s posměšným výrazem.
------"Co chceš, prcku?" otázal se mě.
------"Vraťte ty pokémony!" přešel jsem rovnou k věci. Muž se na mě dlouze zadíval a prohlásil: "Tak pokémony, říkáš? A co takhle zápas o ně?" Mlsně se zadíval na pokeball, který jsem vytahoval z kapsy.
------"Sandile, volím si tebe!" vyhodil jsem ball do vzduchu, ale než stihl dopadnout, muž ho ladně chytil do ruky a dal se na útěk. "Hej! Stůj!" zařval jsem vyděšeně. "Sandile, písečný hrob!" vykřikl jsem a vyhodil do vzduchu ball. Vyletěl z něj krokodýlí pokemon a ihned se pustil do práce. Našel si hbitě místo, kde byla hlína a ne beton, a zahrabal se. Já zatím naháněl muže někam dál od města a dařilo se mi to. Když seběhl ze silnice na louku před lesem, ze země před ním se vynořil Sandile. Díra, která vznikla, se začala nebezpečně rychle prohlubovat. Okamžitě muže stáhla a Sandile hravě vyběhl ze svého úkrytu pod zemí. Půda se začala vracet do normálu a uzavírala se všude kolem zloděje. Za chvilku mu ze země čouhala jen hlava.
------"Kde je ten, co ukradl pokebally?" vyhrkl jsem naštvaně. Muž se na mě pohrdavě podíval, ale když viděl, jak jsme já i Sandile naštvaní, rychle ze sebe vykoktal: "V-v-ve sk-sklepě!"
------"Kde!?" zařval jsem, protože už mi docházela trpělivost; každá minuta byla drahá.
------"D-dům č-č-č-číslo de-devat-devatenáct!" zakoktal a pak, téměř šíleně, žadonil: "Pusť mě! Vrátím ti pokeball!" Podíval jsem se na něj s odporem. Nechal jsem Sandila, aby muže hlídal, a šel najít někoho, kdo zavolá policii. Za chvíli jsem se vrátil a se mnou dva namakaní týpci. Sandile muže vyhrabal.
------"A teď mi vrať Frogadiera!" zahřměl jsem a Sandile vycenil zuby. Zloděj upustil z roztřesených rukou můj pokeball a nechal se spoutat. Nechal jsem ty muže, aby počkali se zlodějem, než přijede policie, a šel jsem hledat toho druhého zločince.
------Došel jsem k domu číslo devatenáct a zabušil na dveře. Otevřel je nějaký mladší muž a jakmile mě zahlédl, padl na kolena a začal prosti: "Pomoc! Vtrhl mi do domu nějaký člověk! Vyhrožoval mi, že když zavolám pomoc, zničí mi život! Schoval se ve sklepě! Pomož mi, prosím!" Divil jsem se, že prosím o pomoc zrovna mě, ale řekl jsem si, že jsme asi jediný, s kým se mu podařilo dostat do kontaktu. Muž mě zavedl ke dveřím do sklepa a otevřel. Vstoupil jsem a trhnul sebou, když se za mnou dveře s třísknutím zavřely. Otočil jsem se a začal bušit na dveře.
------"Hej! Pusťte mě!" volal jsem, ale za dveřmi se ozvalo jen uchechtnutí. Našel jsem vypínač a rozsvítil. Sklep byl plný rabic s písmenem 'R', ale po prozkoumání jsem zjistil, že jsou prázdné. Hledal jsem cestu, kudy bych mohl útéct, ale žádné okýnko nebo dveře vedoucí kamkoli zde nebyli. Můj pohled upoutala díra v omítce jedné z děr. Dostal jsem nápad.
------Vyhodil jsem Sandilův pokeball a zašeptal: "Sandile, zkus se probourat skrz tu zeď pomocí písečného útoku!" Krokodýl přikývl, rezeběhl se proti zdi a pokusil se skrz ní prohrabat, ale drápy mu klouzaly po cihlách. Vypustil jsem tedy z pokeballu ještě Frogadiera. "Zkus použít bublinky na tu zeď!" řekl jsem mu a žabák se pustil do práce. Vystřelil pár bublinek a cihly popraskaly. Rukou jsem pokemonovi naznačil, že to stačí, a postupně jsem ze zdi vybral tolik cihel, že v ní vznikla díra dost velká pro to, abych se ní proplazil. Teď stačilo prohrabat se skrz hlínu. "Sandile, teď!" rozkázal jsem a krokodýl se začal prohrabávat skrz hlínu. Za chvilku už jsem viděl na povrch. Vylezl jsem ven a rozhlédl se kolem sebe.
------Byl jsem na zahradě toho domu. Skrčil jsem se, vědom si toho, že by mě ten zločinec mohl vidět, a povolal jsem Sandila do pokeballu. "Dobrá práce..." zašeptal jsem a schoval ball do kapsy. "Frogadier, za mnou!" mávl jsem na něj rukou a připlížil jsem se k oknu. Nahlédl jsem dovnitř a viděl toho muže, nyní už ve své uniformě: černém oblečení s rudým 'R'. Hledal jsem v paměti, co to logo znamená a pak jsem si vzpomněl na zprávy, které jsem nedávno viděl v pokemonním středisku; to 'R' znamenalo rocket, takže ten muž byl bezesporu z Team Rocket...
------Gestem jsem naznačil Frogadier, aby zde zůstal a hlídal toho muže. Odplížil jsem se pryč od domu a když jsem zmizel z dohledu, hledal jsem nejbližší telefonní budku. Jednu jsem po chvilce našel a hned vytočil číslo policie. Řekl jsem jim adresu domu, zavěsil a vracel se ke svému pokemonovi, který na mě už z dálky mával, abych okamžitě přišel. Doběhl jsem k němu a podíval se do okna. Rakeťák, jak jsem se rozhodl jej nazývat, už tam nebyl. Vykoukl jsem za roh a spatřil ho, jak se rychle blíží! Asi musel vidět Frogadiera a šel zjistit, co se to děje. Muž si mě všiml a dal se do běhu. "Hej! Stůj, ty /sprostéslovo/!" zařval na mě a vyhodil do vzduchu pokeball, ze kterého vyskočil Raticate. Vystoupil jsem z poza rohu a zavolal Frogadiera. Žabák ke mě přiběhl a připravil se na zápas.
------"Raticate, hyper fang!" vykřikl muž a krysí pokemon se vrhl na Frogadiera.
------"Rychlý útok!" Žabák vysprintoval proti Raticatovi a zasáhl ho. Tomu to ale asi moc nevadilo, protože se jen otřepal a zakousl se Frogadierovi do nohy. "Bublinky!" zvolal jsem a modrá žába vystřelila na protivníka z pusy několik bublinek. Raticate se pustil a zaútočil rychlým útokem. "To samé! Rychlý útok!" vykřikl jsem a Frogadier z místa vyběhl vstříc kryse. Oba útoky se střetly, ale Raticatův byl silnější a odhodil Frogadiera na mě. Zkusil jsem ho chytit, ale žabák mě svojí vahou srazil na zem.
------Z dálky se ozvaly sirény. Zloděj se otočil a chtěl se dát na útěk. Pohotově jsem vyhodil do vzduchu ball se Sandilem a vykřikl: "Písečný hrob!" Krokodýl vyskočil z ballu a rovnou se zahrabaů do země. Rakeťák uběhl sotva deset metrů, když se pod ním otevřela zem a on sklouzl do hliněného víru. Sandile se mu zakousl do nohy a nechtěl pustit. Před dům dorazilo policejní auto a já věděl, že máme vyhráno...
------Zatímco policistka Jenny odváděla zločince v poutech do vozu, dva jiní policisté šli do domu najít ukradené pokebally. Další policista mi ošetřil moje zranění, která jsem si udělal při pádu na zem. Policistka Jenny mi potom poděkovala za službu, kterou jsem vykonal, a řekla, že ten muž byl už pár dní hledaný lupič, který už vykradl několik domů...
------Oddechl jsem si, že už to mám za sebou, a vyrazil jsem dát si konečně něco dobrého do restaurace. Rozhodl jsem se, že se pokusím podobným situacím do budoucna vyhnout, protože jsem měl víc štěstí než rozumu.

65 KuMarry KuMarry | 5. listopadu 2016 v 16:23 | Reagovat

[64]: "Mockrát děkuji!" Poděkuje ti sestra Joy s úsměvem a dá ti 600pk.

66 Ty Lee Ty Lee | 4. prosince 2016 v 12:28 | Reagovat

U vchodu do restaurace stojí nějaký muž a nechce nikoho pustit dovnitř, dokud ho neporazí v pokemonním zápase. Vyřid to s ním.
Ten chlap me uvidel a vyzval me k zapasu. vyzval si raichu a rikal zapas bude jeden na jednoho. Raichu se zdal docela silny ale ja jsem si zvolila eevee. Ten chlapek se zasmal a povidal tohle je jen strata casu. Ja jsem si z toho nic nedelala a rikala zacala jsem jako prvni s utokem. *Eevee pouzij swift. Raichu byl docela rychlej a vyhnul se tomu a pouzil bleskovi utok. *Eevee vyhnise a pak pouzij swift.* Eevee se take vyhnula a pak zasahla raichu. *Eevee a ted narazovi utok.* **Raichu stuj na miste.** Docela me to zaskocilo ale eevee sem nezarazila. Eevee do nej vrazila a raichu docela ten utok odhodil. *Eevee a ted swift.* **Raichu bleskovy utok a pak mega ranu. Raichu bez broblemu promehl temi hvezdami a pak uderil eevee. Eevee se ale nevzdavala a pouzila swift. Raichua to zasahlo. a pak zautozil zeleznym ocasem. *Eevee se stacila vyhnout. A pak pouzila narazovy utok. Docela se ji ten utok povedl. Raichu se to nelibilo a paky pouzil narazovy utok. Eevee se sotva vyhla a pak pouzila swift a raichu elektrickou kouli. byl tam na chvili kour ale az zmizel eevee stala na nohou ale raichu lezel na zemi.

67 Marry Yokune/KuMarry Marry Yokune/KuMarry | 4. prosince 2016 v 12:43 | Reagovat

[66]: "Děkujeme za pomoc." Řekne ti majitel restaurace a dá ti 350 Pk.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Zdroje:
Ikonky členů - Pokemaniak
Obrázky pokemonů - Bulbagarden
Layout a (c) patří MAKY.OREL & Enwy