Trénování

1. dubna 2015 v 19:24 | Akira

Dojdeš na jakési rozcestí. Podíváš se na kamennou cestu a rozhlédneš se. Jedna cesta vede do velké haly která je i z dálky vidět a druhá vede k louce nedaleko u lesa.

Kam se rozhodneš jít trénovat?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tyno Tyno | 1. července 2016 v 23:30 | Reagovat

Přišli jsme před halu a rozhlédly se po louce nedaleko lesa ,co je lepšího na seznamování než společné trénování ? Usmála jsem se na charmandera, která zřejmě nepochopila čemu se usmívám ,,dobře měla bys umět škrábavý útok" Podívala jsem se na ní, ona jenom přikývla ,,to je útok ,který patří mezi ty jednoduší, u škrábavého útoku, je důležité co nejvíce vytasit drápky a na protivníkovi si vyhledat pár slabin,které musíš dobře odhadnout a na ty se zaměřit, patří k tomu i hbitost a dobře se přemisťovat na jednotlivé body kam útočíš, tímto protivníka zmateš, čím rychlejší tím lepší , nebude mít čas na proti útok" Charmander jenom přikývnul, asi jsem jí nudila protože tohle ona by měla umět, ale je lepší jí pár věcí připomínat aby to po čase dělala automaticky.
,,dobře" rozhlédla jsem se po louce , támhle je dřevěný kůl, jelikož je po dešti tak je dřevo měkké , já na něj přitluču tyhle tři větší plechové pláty, ty budou představovat brnění pokemona, dvě dám sem dolu a jedno nahoře abys si se musela vymrštovat i nahoru" Charmander mě jenom pozoroval a nejspíš se nemohla dočkat.
Přišla jsem po chvíli k ní, byli jsme od kůlu vzhruba 6 ,metrů ,,připravit" křikal jsem ,,charmander rozkročil nohy a zadíval se na kůl, nechala jsem jí chvilku na rozmyšlenou ,pak jsem vyslovila ,,škrábavý útok" .
Byl to mžik a charmander hbitě začal útočit na kůl, do kterého začali lítat mokré kusy dřeva ,,stačí" řekla jsem pochvíli a pohlédla jsem na kůl a přišla k zadáchané charmaderovi ,,to není špatný" řekla jsem s úsměvem ,,občas ale bylo vydět jak se zasekla i do plechu, na kterým byli znát rýhance ,,zkus se tomu plechu úplně vyhnout, stačí aby byl tvrdší a nebo aby místo plechu byli ostny a už bys měla problém , zkus menší škrábace ,ale o to intenzivnější" Charmander na mě kývnul a útok jsme zopakovali, ted už to bylo mnohem lepší a já jsem charmanderu objala ,,skvělí ". Útok jsme do třetice zopakovali , kůl najednou začal praskat a rozlomil se ,,to by myslím stačilo, nebylo to špatný , příště vymakáme hloubku ještě a časem i sílu a bude to hodně působivý útok" tohle charmandera hodně nadchlo a usmála se na mě, já jsem jí úsměv opětovala.
po chvíli odpočinku ,,dneska se naučíme  nějaký útok ano ?" Charmander na mě hned kývla ,,tak chybí nám jeden základní útok a to nárazoví útok!" Charmander na mě hned kývla a začala poslouchat ,,tak je to úplně stejný a podobný útok jako rychlí, ten spočívá hlavně u rychlého začátku ,ale u tohodle útoku dáš menší sílu do rozběhu zpomalíš,zvolníš ,ale náraz musí být stejně intenzivnější jako všude tedy jako u rychlého útoku ano ?" ona na mě hned kývla a připravila se před terč " ,,takže ještě jednou, pomalejší rozeběh, pak sílů koncentruješ do nohou, skrčíš se, zapřeš se nohama o zem a narazíš co největší silou co umíš" Řekla jsem a ukázala jsem na terč a doufala jsem, že to dobře pochopila a ona jen na mě kývla ,,tak jdeme na to!" křikal jsem a nechala jsem charmander ať se připraví ,,nárazoví útok!" ona prudce vyrazila ,,ano zpomal!" křikla jsem na ní a ona doopravdy zpomalila a narazila do terče po výskoku, nebylo to vůbec špatný, usmála jsem se při té myšlence a když ke mě přišla tak jsem jí pochválila ,,tak moc skvělí!" řekla jsem ještě ,,tak start si měla ,dobrý i si zpomalila na pěknou rychlost a dopad byl stejně intenzivní jako prve tak si myslím, že nám to stačí už jsem dopilovat!" usmála jsem se na ní a ona na mě kývla ,,tak jdeme na to ano ?" řekla jsem a ukázala jsem na terč ,ona se připravila ,,táááák nárazoví útok!" křikla jsem a ona vyrazila aniž by jsem na ní křikla zpomal ona si zpomalila a dokonale narazila na terč ,,ano to je ono!" usmála jsem se na ní ,obdivovala jsem jí jak je dobře chápavá ,,tak a naposledy ano ?" řekla jsem když ke mě doběhla a pochválila jsem jí ona jen na mě kývla a znova se připravila před terč ,,tak jdeme na to!" křikla jsem ,,nárazoví útok!" ona už automaticky prudce vyrazila zpomalila ,zvolnila ,ale dopad na terč, měla moc pěkný a dokonalý ,,velmi dobře!" usmála jsem se ,,ted to zkusíme přes překážky na támhle ten terč, ten abys na něj zaútočila muší proběhnout mezi tady těmi dvouma , prokličkuj je a pak opět naraž nárazovým útokem do terče" charmander na mě kývla ,,dobře nárazový útok " tohle už jí dělalo trochu problémy, a na třetí terč nevyvynula takovou sílu ,,nevadí spolehni se na sílu v nohou" snažila jsem se jí povzbudit , když ke mě přišla a připtravila se opět na útok, dala jsem jí chvíli čas, jelikož hodně ztěžka dáchala ,,nárazový útok" křikal jsem rychle a bez varovánání, charmander ptokličkovala, bylo vydět jak se optřela o nohy a hlavou narazila na terč ,,do podívejme na ní " usmála jsem se ,,paráda dáme ještě jednou" Charmander nic neřikala, opět kývla a upřeně se připravila na terč , tentokrát to opět měla lepší ,,dobře ted to zkusíme v proti směru schválně "
Charmandera nic neprotestovala a připravila se ,,ted nárazový útok" charmandera trochu zahrabala jelikož chtěla zase běžet obvyklou trasu ,ale nic jí to neubralo na finální náraz ,,skvělí" řekla jsem když se chramandera u mě posadila a já jí pohladila po hlavě ,,ted si odpočin, ten odpočinek si vážně zasloužíš"

2 Enwy Enwy | 2. července 2016 v 10:51 | Reagovat

[1]: Útoky procvičeny.
Charmander - +4 levely, 7% sehranosti s trenérem
//Započítám to, ale pro příště to piš tam, kam to má být, resp. pod články Louky a Haly. Kliknutím na destinace v tomto článku se tam přemístíš. Máš tam i body, které se prosím pokus dodržovat ;D

3 Tyno Tyno | 2. července 2016 v 23:13 | Reagovat

[2]: já si toho nevšimla, to se hrozně omlouvám

4 Enwy Enwy | 4. července 2016 v 20:34 | Reagovat

[3]: V pořádku ;33

5 rencap rencap | 27. října 2016 v 20:48 | Reagovat

Přišly jsme s Igglybuffem na louku.
,,Tak co Igglybuffe chceš tady trénovat?"Igglybuff souhlasně přikývl.
,,Dobrá dneska tě naučím ukolébavku.Je to důležitý útok kterým uspíš protivníka."
Igglybuff začal zpívat a najednou slyším hlasitý křik rychle vstanu a vedle mně křičí Igglybuff.,,Proč křičíš?"ptám se Igglybuffa.,,Ty jsi usnula tak jsem tě vzbudila.,,Super Jigglypuffe tohle ti jde.Ale. ne už je moc pozdě.Další útok tě naučím příště."

6 Drobeček Drobeček | 27. října 2016 v 20:54 | Reagovat

[5]:Rencap trénink moc malý a navíc tam, kde nemá být. Má to být napsané pod článkem Louka nebo Hala. Tam se dostaneš prokliknutím přes tento článek :)

7 rencap rencap | 28. října 2016 v 7:23 | Reagovat

[6]: Promiň moc se omlouvám.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Zdroje:
Ikonky členů - Pokemaniak
Obrázky pokemonů - Bulbagarden
Layout a (c) patří MAKY.OREL & Enwy