Cesta druhá

2. dubna 2015 v 20:24 | Akira

Zde najdete tyto pokémony od levelu 10-15
Chytat na této cestě můžete pokud máte pokémona mininálně na lvl. 12
slakoth xy animated sprite
Slakoht
(Lv. 10-12)

lickitung xy animated sprite
Lickitung
(Lv. 10-11)

mankey xy animated sprite
Mankey
(Lv.12-14)

lillipup xy animated sprite
Lillipup
(Lv. 10-12)

spinda xy animated sprite
Spinda
(Lv. 12-13)

sandile xy animated sprite
Sandile
(Lv. 14-15)

blitzle xy animated sprite
Blitzle
(Lv. 12-15)

croagunk xy animated sprite
Croagunk
(Lv. 12-14)


Pro chytání do komentu napiš:
1. Pokémon, kterého chytáš
2. Pokémon, kterým chytáš
3. Průběh chytání + jakým ballem

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 luckadasa luckadasa | 25. dubna 2015 v 21:14 | Reagovat

1.    Minccino
2.    Stárly
3.    Jdu a jdu z Stárly na louku. A na jednou slyším: min min minccino! Koukneme se na jednu stranu pak na druhou a vidíme Minccina. Hele řeknu nadčeně Minccino! Toho zkusíme chytit! Stárly vzdušné eso! Minccino se vyhl a hned rychlí útok. Co? Ale Stárly je ve vzduchu? Vyhni se. Stárly se vyhla a pak mi to bylo jasné! Minccino na Stárly pouřil kousavý útok. Stárly padala z minccinem zakouslím ve křídle dolů. To ne. Ale pak jsem nahodila úsměv a řekla křídlový útok! Minccina to odhodilo do dáli. Usmála jsem se na ni: to bylo trošku přehnané(:. Pak jsme půl hodiny hledali Minccina. A našli jsme. Ještě ležel na zemi. Nevím jestli na tom byl tak špatně nebo to jen hrál. Dvojtý útok Stárly! Týjo to je supr útok. A teď rychlý útok! Minccino se stihl vyhnout. A vrátil nám to taky dvojtým útokem. Stárly který z nich je ten pravý? Stárly zavrtěla hlavou že neví. A v tom to bylo rychlí útokem.  Stárly jsi v pohodě? Stárly kývla. Tak jo křídlový útok! Cha. A teď vzdušné eso! Zkusme to pokéballe leť!

2 luckadasa luckadasa | 25. dubna 2015 v 21:20 | Reagovat

můžu poprosit o třetí cestu?

3 Akira Akira | Web | 25. dubna 2015 v 21:32 | Reagovat

[1]: pokebal se chvilku hýbe,ale potom se z pokebalu vylitne minccino která zmizí v lese

[2]: pracuje se na tom ;)

4 Fukio Fukio | 31. května 2015 v 13:31 | Reagovat

1. Croagunk
2. Chimchar

3.  *jdeme s Chimcharem po lese, najednou uvidíme stádo Croagunků, ale vůbec si nás nevšímají* hele Chimchare Croagunkové! *jeden Croagunk to slyšel a zastavil se* co? proč se zastavil? *ten Croagunk se na nás otočil a naznačoval aby jsme si dali zápas, že jestli ho porazíme, můžeme ho zkusit chytit* hmmm... co na to říkáš Chimchare? *Chimchar jen hrdě přikývne a připraví se k boji* dobře Chimchare začni plamenometem! *Chimchar se nadechne a vypustí plamenomet, Croagunk se tomu vyhne a použije bušivý útok* Chimchare vyhni se *Chimchar se jen tak tak vyhl* teď použij škrábavý útok *Chimchar použije a zasáhne Croagunka, ten se bez problémů postaví a použije jedový pých, Chimchara to zasáhne* Chimchare jsi v pořádku? *Chimchar se znatelnými problémy postaví a jen kývne* Chimchare použij plamenomet! *Chimchar se nadechne a provede, Croagunk ale udělá zvláštní věc, svou bušivou ránou doslova rozpůlí plamenomet* c-cože?! *Chimchar se taky diví* páni ten Croagunk je dost silný... měl bych změnit taktiku.. Chimchare rychle škrábavý útok! *Chimchar se rozeběhne přímo na Croagunka, ten mu lehce uhne a praští ho bušivou ránou, Chimchar padá, ale potom se postaví, nehodlá to vzdát* Chimchare rychle plamenomet! *Chimchar vyskočí, nadechne se a plnou silou vypustí plamenomet, Croagunkovi se tentokrát nepovede rozpůlit plamenomet, tak ho to zasáhne v plné síle* leť great balle! *hodím ho*

5 Akira Akira | Web | 31. května 2015 v 13:48 | Reagovat

[4]: pokebal se chvilku kýval ale nakonec ustal..gratuluji chytil si Croagunk

6 Janet Janet | 10. dubna 2016 v 16:55 | Reagovat

Ale v nabídce není minccino. Můžu i ty co tu nejsou?

7 Akira Akira | Web | 10. dubna 2016 v 17:25 | Reagovat

[6]: nabídka se čas od času mění ;)

8 Janet Janet | 23. dubna 2016 v 17:22 | Reagovat

Druhý den se vydám dál lesem. Pod kořeny stromu (jako v úkrytu) uvidím lilipupa. „ Lilipup“ si řeknu a pokračuju si jen tak pro sebe: „Toho si chytím“. Houndourovy, který jde celou dobu vedle mě řeknu: „Chytíme si ho. Až řeknu teď tak použiješ žhavý popel.“ Houndour přikývne. „Teď“ zavolám a už lilipup dostane pořádný zásah. Hned ale vyběhne z úkrytu a použije stínovou kouly. „Houndoure vyhni se“ zavolám, Houndour se vyhne a já řeknu: „Dobře. Lstivý pohled“ Houndour použije lstivý pohled a lilipup spadne na zem. „Dobře a žhavý popel“ Než lilipup vstane, už dostane ránu žavým popelem. Vstane ale a použije nárazový útok. Houndour dostane pořádný zásah, ale hned vstane. Lilipup už ale na něj zaútočil rychlím útokem a byl těsně nad ním. Těsně minul. Houndour se lstivě pousměje a čeká co dál. „Houndoure žhavý popel“ řeknu a Houndour použije žhavý popel. Lilipup se ale vyhne a zaútočí stínovou koulí. „Houndoure vyhni se“ zavolám, Houndour se těsně vyhnul, ale druhé už ne. Vstal a já jsem mu řekla: „Lstivý pohled“ Houndourův lstivý pohled lilipp nedokázal ustát a spadl na zem. „Výborně. Ještě žhavý popel.“ Houndour použil na lilipupa na zemi žhavý popel. Zasáhl a já hodila pokeball.

9 Enwy Enwy | 23. dubna 2016 v 17:29 | Reagovat

[8]: Pokébal se chvilku kýval ze strany na stranu. Pak se náhle otevřel a se světelnou září vylétl Lillipup ven. I hned se dá na úprk a zmizí za křovím.

10 Janet Janet | 24. dubna 2016 v 17:25 | Reagovat

[9]: můžu napsat pokračování (samozřejmě bych to brala jako další chytání, ne druhý ale třetí)?

11 Enwy Enwy | 25. dubna 2016 v 8:55 | Reagovat

[10]: Samozřejmě, boj pokračuje. Jenom musíš rychle, jinak ti zdrhne.

12 Janet Janet | 25. dubna 2016 v 18:16 | Reagovat

„Houndoure za ním.“ Doběhneme za křoví. Lilipup je vidět v lese. „Támhle je“ zavolám a s Houndourem se tam rozběhneme. Lilipup běží co mu nohy stačí, přeskakuje kmeny stromů, kameny… až doběhne k potoku. Tam neví kudy kam, protože břeh je na druhé straně strmý, ale nepřeskočí ho. S houndourem ho doháníme, a tak lilipup skočí do potoka. Dále běží potokem a snaží se si zachovat volnost. Já s houndourem ale skočím do potoka také a běžíme za ním. Potok se začne zužovat, ale je hlubší a hlubší. Najednou lilipup nedosáhne na zem a začne se vší silou ve vodě „mrskat“ aby se dostal na břeh. Zachytí se o kámen, který je ve vodě a povede se mu, dostat se na břeh. Tam unaven z náročného úniku vodou se rozběhne dále. Ví, že pokud se zastaví, tak ho s houndourem chytíme. V hlubší části potoka ztratil hodně ze svého náskoku a teď se opravdu nesmí zastavit. Běží dál, ale stromy začínají řídnout a dostane se na louku před městem. Ví, že tady se neschová jako v lese, ale i tak se jen tak lehce nevzdá. Otočí se zrovna ve chvíly, kdy s houndourem vybíháme z lesa a odhodlaně vyštěkne. Ne. O tohle je ochotný bojovat do konce. Já se usměju a řeknu: „Takovéhle odhodlání je skvělé, ale do toho města půjdu, s tebou jako novým pokémonem. Houndoure pořádně na něj. Žhavý popel“ Lilipup se vyhne žhavému popelu a zaútočí stínovou koulí. „Houndoure žhavý popel“ řeknu a Houndour použije žhavý popel proti stínové kouli. Oba útoky se chvíly přetlačují a potom bouchnou. Prach vyvolaný výbuchem se snesl k zemi a jen co lilipup viděl, zaútočil nárazovým útokem. „Houndoure vytí“ jsem řekla a Houndour zavyl. Lilipupův nárazový útok to neodrazilo, ale hodně zpomalilo, takže když do Houndoura narazil, Houndour to zkoro necítil. „Žhavý popel“ jsem řekla a lilipup se pokusil mu uhnout, ale dostal do nohy zásah. „A teď lstivý pohled“ Houndour použil lstivý pohled, ale lilipup se na něj nepodíval. Ovšem také nezaútočil prudkym útokem jak chtěl. „Houndoure žhavý popel“ vyhrknu a Houndour použije žhavý popel. Lilipup se  mu ale vyhnul a použil prudký útok. „Vyhni se“ zavolám, ale Houndour se nestihne vyhnout a dostane pořádný zásah. Vstane ale hned. „Žhavý popel „zavolám. Tentokrát se Houndour trefí a lilipup dostane pořádný zásah. „Dobře. Ještě jednou žhavý popel.“ Houndour použije žhavý popel, zasáhne lilipupa a lilipup vyčerpaně spadne na zem. Sice se ještě pokusí vstát, ale  už mu to nejde a já házím ball.

13 Enwy Enwy | E-mail | Web | 26. dubna 2016 v 17:01 | Reagovat

[12]: Pokébal se zakýval. Tentokrát se zastavil u bílé barvy. Gratuluji, máš chyceného Lillipupa! Houndour si ale něco udělal, když na něj Lillipup zaútočil prudkým útokem. Bylo by dobré navštívit sestru Joy.

14 Nëfieth Nëfieth | 17. června 2016 v 18:52 | Reagovat

1) Blitzle
2) Rattata
3) Pomalu se procházím po okolí, hledám v trávě na co zase jednou padnu. Ovšem, nebyla jsem připravená na to, že z keřů na mě vybafne něco tak moc připomínajícího tvarem těla koně a přitom to bylo pruhované jako zebra, že se člověk diví jak se to dokáže do zelených keřů tak efektivně schovat a přitom se neprozradit. Drakužel, nějak jsem to nečekala, a tak jsem s uskočením vypískla. Jakobych nebyla od minule připravená, vyběhl na mě stejný pokémon, kterého kdysi mávala mamka. Zamrkala jsem, jak jsem se dívala na upalujícího Blitzle, který záhy zabrzdil a podíval se na mě. Pohnul čumáčkem a vydal sebe něco mezi vrčením, svým vlastním jménem a mrzutým bručením. Ani jsem nevěděla, jak to nazvat, ale zazubila jsem se. Když jsem měla na tohohle pokémona takové štěstí, proč si ho nechytit? Tedy, alespoň se o to nepokusit, že?
Chytla jsem pokébal Rattaty a vyhodila jsem ho vysoko nad hlavu. Z nyní již zvětšeného pokéballu vyšlehla hora blesků a přede mnou se zjevil Ezrael. Usmála jsem se na něj a klekla jsem si k němu. "No, tak je tu náš první zápas!" Řekla jsem. "Je přímo..." Ukázala jsem prstem na místo kde předtím byla Rattata... nyní jsem už ale viděla jen ocas mizící v křoviskách. Zamrkala jsem a rychle jsem vyskočila na nohy. "Tak to teda ne!" Otočila jsem se na svého myšáka. "Ezzi, nenech ho útéct! Švih ocasem na Blitzle!" Vykřikla jsem rozhodně a ukázala jsem na trávu kde zmizela.
Rattata vyběhl s rychlostí sobě vlastní se rozeběhl do trávy, ve které se za chvilku ztratil. Začala jsem si okusovat spodní ret. Třeba se Blizlovi podařilo útéct? Ale toto tvrzení bylo vyvráceno, když jsem za chvilku uslyšela Ezraela a následně jsem viděla pištící zebru plachtící vzduchem, která se rozplácla na hlíně opodál. Zavýskla jsem si, když jsem to viděla, a usmála jsem se vřele na Rattatu, který tou dobou vybíhala z trávy. Zvláštní, jaká síla se vešla do tak malého pokémona, když odrazil někoho mnohem většího... ale jen mě jen utvrdilo v tom, že Rattata byl opravdu skvělý bojovník.
Ale nic zdaleka nekončilo. Naopak! Blitzle tou dobou už vstával, oklepávajíc se z toho prvního útoku. Pak zabodnul pohled do myšáka a vycenil své přední řezáky. Vypadal v tu chvíli spíše jako rozzuřená kočka které někdo přiskřípl ocas ve dveřích od auta než cokoli jiného. Ale Rattata se nedal a naoplátku na něj vycenil zuby své, mnohem větší a děsivější než ty Blitzle. "Tak jo Ezzi - rychlý útok!" Zavelela jsem. Když ho však Rattata použil, Bitzle už byl v pohybu. Úskokem se útoku vyhnul a rozeběhl se na Ezraela, nejspíše se sám připravoval na svůj vlastní útok, o čemž nasvědčoval i Rattata, který se o pár chvil později válel v trávě hrabkami nahoru. "Ezraeli, nevzdávej to!" Vykřikla jsem starostlivě. Ezz se pomalu postavil na nožky a potom upřel oči na Blitzle, který se již opět pokoušel útěkem vzdálit. Měla jsem pocit, že Blitzle pokémon prostě nemá chuť bojovat, minimálně ne dnes.
"Ezzi, nenech ho zdrhnout!" Zavolala jsem na svého kamaráda, který se jal souhlasného přikyvování a následného běhu. Myška byla rychlá a ne že ne - za chvilku dostihla zezadu koníka pokémona a dlouhým skokem mu dopadla na záda, čímž ho připlácla k zemi, protože použila švih ocasem, než od něj uskočila. "A teď rychlý útok!" Zvolala jsem. Rattata otevřela svou rozkošnou tlamičku a vydala z ní o něco méně rozkošný zvuk který jistě netrhal jen má ušiska, ale především velké plachty Blitzle co byl těsně před ní a musel to poslouchat přímo z první řady. Na takovou operu bych mileráda lístky odmítla. Potom začal Rattata okolo svého soka běhat, než se Blitzlovi spolehlivě točila hlava.
"A nyní švih ocasem!" Zvolala jsem, s přesvědčením že z takové blízkosti prostě nemůžeme minout. A chyba! i když byl Blitzle zmatený, Ezze, který po něm skočil měl tak trochu na háku. Prostě se převalil trochu blíže, takže výpočty Rattaty selhaly, a ten nejenže dopadla mimo, dokonce ho zezadu trefil další útok Blitzle, nyní ho však ustál. Vypadal trochu otřesený, že to nezvládl, pravdopodobně došlo na pochyby o sobě samým. Mozek mi začal šrotovat. "Nevzdávej to, Ezraeli!" Zavolala jsem na ni povzbudivě. "Ty to dokážeš! Jenom..." podívala jsem se kolem sebe, zuby nehty se snažíc vymyslet nějakou funkční stratedgii. Najednou jsem litovala, že jsem nezaměřila nějaké tréninky na naučení nového útoku. Tolik by se to hodilo! Jen se dvěma se nedalo bojovat věčně a už vůbec se nedalo pořád přicházet s něčím originálním. Pak mi něco docvaklo.
"Rattato, hoň ho a vybíbej se jeho útokům!" Zvolala jsem. Ezrael se na mě zmateně podíval. Já jí s úsměvem ukázala palec nahoru. Jen aby mi věřil. Myšák se tedy rozeběhla za Blitzlem. Blitzle Rattatovi uskočil. Ezze ale stejně běžel dál za Blitzlem a tím přiměla koňského pokémona, o nic méně zmateného než ho samotného, utíkat. Blitzle se odrazil a použil nějaký útok, ale Ezrael se mu vyhl a tak spadl Blitzle na zem. A opět byl nucen utíkat. Ještě párkrát se vydal na vzdor, ale když viděl že se myšák vyhíbal, už jen otíkal. A má strategie se za chvilku začala dařit - Rattata byla od přírody neskutečně rychlý, hlavně díky rychlému útoku a navíc měl po našich trénincích vysokou výdrž, a velmi efektivně se všemu vybíbal - a teď když honil Blitzle, při svém běhu neztrácel moc energie, zatímco Blitzle začínal být pomalu unavený, což bylo vidět že za chvíli začal o něco zpomalovat.
"A teď - Švih ocasem Ezzi!" Zavýskla jsem. Ezz o něco málo přidal a rozeběhl se na Blitzle, do kterého narazil přesně zezadu a nechala ho s výskotem letět vzduchem. Nakonec se pěkně rozplácl na kmen nedalekého stromu a sjel k zemi. Málem jsem nadskočila radostí. "Ezzi, znovu švih ocasem!" Rozkázala jsem. Ezrael se rozeběhl na Blitzle, ale ten se na poslední chvíly vyhnul a ohnal se po myšákovi ocasem, takže také narazil přímo do stromu.
Nyní oba stáli naproti sobě, Ezrael nedýchal zrovna nejklidněji, nejspíš začínal být unavený, ale já to nechtěla vzdát. Ohlodávala jsem si spodní ret, že kdybych měla zuby Rattaty, asi bych už neměla celou spodní čelist. "Nemůžeme to vzdát Ezzi - jde ti to úžasně. Dokážeme to!" Zvolala jsem. "A teď rychlý útok prosím!" Máchla jsem rukou do vzduchu. Útok byl naštěstí trefa do černého. "A nyní švih ocasem!" Ezz se rozeběhl, a že se trefil přímo do černého. Černožlutá zebra chvíli letěla s pískotem vzduchem. "A teď jí odhoď!" Vykřikla jsem. Rattata vyskočil do vzduchu a do tlamy chytl kraťoučký ocas Blitzle. Udělal ve vzduchu otočku a svého soka hodil k zemi, až Blitzle tvrdě dopadla na zem a zvedl se prach.
Chytla jsem rychle do ruky pokéball, který se zvětšil v mé dlani a hodila jsem ho přímo na Blitzle, přičemž jsem se v duchu modlila.

15 Enwy Enwy | 19. června 2016 v 8:52 | Reagovat

[14]: Pokébal se přestal hýbat. Úspěšně! Chyceno.
(Jaké pohlaví? ;D)

16 Nëfieth Nëfieth | 19. června 2016 v 9:03 | Reagovat

[15]: Sameček :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Zdroje:
Ikonky členů - Pokemaniak
Obrázky pokemonů - Bulbagarden
Layout a (c) patří MAKY.OREL & Enwy